Історія жінки, яку чоловік змушує зробити вибір між ним і її сином від першого шлюбу. Як знайти взаєморозуміння в сім’ї?

Чи може вітчим залишити підлітка без житла і взагалі розпоряджатися його долею? Чому люди не можуть порозумітися і ніколи не бачать своїх помилок?

Ось історія жінки, яку чоловік змушує зробити вибір між ним і її сином від першого шлюбу. Можливо, хтось допоможе їй порадою.

“Я вдруге вийшла заміж 5 років тому. У мене вже є син від першого шлюбу, а минулого року я народила вдруге. Тоді ж чоловік почав переконувати мене, що мій старший не повинен іти в інститут. Йому достатньо бути різноробочим. Вони практично не спілкуються, але відкритих конфліктів між ними не було. Якщо у чоловіка є якісь претензії, то він говорить їх мені. 

На його думку, наша сім’я – це він, я і наша дитина. Мій син – це додатковий вантаж, якого варто позбутися. Хоча він мені дуже допомагає з дитиною і зі справами по дому, але чоловік все одно вважає його ледарем. Він ставить мене перед вибором: наша сім’я або мій син. Каже, що готовий розлучитися, якщо й не оберу його. Я не збираюся кидати свого сина, але як вчинити правильно – не знаю. Чоловік ніколи не йде на компроміси. Він звик, що усі його бажання виконуються”.

Психологи кажуть:

  1. Чоловік терпів чужого сина, поки не народилася його рідна дитина. Однак якщо він не може висловити свого невдоволення пасинку у вічі, то, можливо, в глибині душі йому соромно за свої слова? У будь-якому разі чоловік користується жінкою заради задоволення своїх бажань. Це не може продовжуватися. 
  2. Змусити матір покинути свого сина – це низько. Тим паче коли з підлітком немає проблем: він добрий, здоровий і працьовитий. Навіть якщо виконати таке бажання чоловіка, то це не покращить сімейні стосунки. Жінка відчуватиме себе постійно винною і приниженою, а згодом будуть з’являтися нові й нові забаганки з боку партнера. 
  3. У цій ситуації можна пояснити чоловікові, що старший син – це не загроза їхній сім’ї. Він буде додатковою допомогою і зможе подбати про молодшого брата. Згодом він підросте, піде вчитися і працювати, а через деякий час з’їде. Для чого відмовлятися від майбутнього помічника?

Основою будь-яких сосунків є любов і взаєморозуміння. У даній ситуації чоловік не має права ставити перед жінкою такі вимоги. Для цього у нього немає жодних об’єктивних причин, тому дружині варто з’ясувати це питання. 

А на вашу думку, що повинна вчинити дружина в цій ситуації?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector