Кіно на вечір: 5 добрих фільмів для здобуття внутрішнього спокою

Буває так, що погані новини, завали на роботі, кризи в стосунках змушують серце битися частіше, а думки розсіюватися. В такі моменти ви відчуваєте стрес, що згубно впливає на ваш здоров’я.Хороше кіно – це приємні ліки проти стресу. Отож, лікуйтеся!

1. «Пригоди Паддінгтона 2» (2018)

У ведмежа Паддінгтона було одне бажання – вирватися у цивілізацію з джунглів Перу. Але виявилося, що міста, де живуть юди не менш дикі та небезпечні, ніж батьківщина ведмедика. Це розчаровує юного шукача пригод, але не ламає. Тому він бере справи у свої руки й дає світові приклад добра, поваги та людяності.

Подивіться 2 частини, щоб вловити сюжет.

2. «Позичайка Аріетті» (2010)

Цей фільм потрібно не лише уважно дивитися, але й слухати. Адже в ньому присутні звуки природи, шуму дощів, шелесту трав і співи птахів. Сюжет фільму безконфліктний, але має дуже чітку та актуальну для цілого людства мораль: жити й давати жити іншим, навіть, якщо ці “інші” зовсім маленькі. 

3. «Хмарний атлас» (2012)

Це важко сюжетний, але надзвичайно цікавий фільм. Він не лише дарує естетичну насолоду, але й формує цілий потік філософських думок. Історія, наче казка, про те, що доля має властивість повторюватися, почуття не вмирають, коли тіло людини занепадає, вони продовжують регенерацію в нових життях, нових епохах. Це дійсно вражає.

4. «Голосно б’ються серця» (2018)

Стрічка актуальна для перегляду багатьом батькам та підліткам. Історія про те, як батько намагався віднайти контакт зі своєю донькою. На шляху до цієї цілі виникало безліч цікавих і зворушливих моментів. Тепла і добра атмосфера кіно змушує задуматися над важливістю стосунків близьких людей. 

5. «Подорож» (2010)

Важко переказати сюжет цієї стрічки, бо його попросту немає. Але це дуже смішне кіно. Двоє талановитих акторів відправилися в тур, а по дорозі п’ють, балакають, сміються і знову п’ють. Від одного трейлера неможливо втримати сміх, а фільм просто вбиває наповал. Чудова протидія стресу та поганому настрою.

А ви дивитися якийсь з цих фільмів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector