Ключ до щастя кожного знака Зодіаку

У чому полягає ваше справжнє щастя?

Овен: знайте справжнього себе

Без будь-якої чіткої мети в житті Овни НЕ будуть щасливі. Їх планета-покровитель – Марс. Представники цього знака Зодіаку природжені лідери, борці і заколотники, що змінюють правила. Коли я думаю про Овнів, то згадую кліп Біллі Айдола на пісню Rebel Yell.

Овнам потрібен сенс, їм потрібна мета. Вони також повинні розуміти, ким є насправді. Овни, заспокойтеся і загляньте всередину себе. Задайте собі питання: “Хто я насправді?” І почекайте, поки у вашій свідомості не з’явиться картинка. Як тільки ви сфокусуєтеся на тому, чого хочете і будете сильно цього бажати, то зможете все отримати.

Телець: висока самооцінка

За допомогою Тельців ми розуміємо, що найбільше цінуємо насправді. Якщо у представника цього знака буде низька самооцінка, він не буде щасливий. Їх планета-покровитель – Венера, або богиня любові. Вона являє собою всю красу цього життя, включаючи наші особисті фінанси. Як тільки Телець зможе вголос висловити те, що дійсно йому потрібно, то відразу ж стане сильнішим і отримає те, що по праву заслуговує. Я відразу ж згадую Фею-хресну з Попелюшки; все що вам потрібно зробити – змахнути паличкою і подумки уявити те, чого ви хочете. Переконайтеся, що ця картина відповідає вашим істинним цінностям, і тоді вона обов’язково стане реальністю.

Близнюки: вільно спілкуйтеся

Близнюки, яким не дають висловити себе, ніколи не будуть щасливі. Їм потрібна свобода, що дозволяє їм висловлювати свої почуття і емоції найкращим для них способом: словами. Слова – кращі друзі Близнюків. Меркурій – їх планета-покровитель. Саме Меркурій керує нашою свідомістю, думками і всіма формами спілкування.

З Близнюків виходять хороші письменники, поети, музиканти та оратори. Мені відразу згадується Георг VI, який спочатку не мав стати королем і йому довелося справлятися зі своїми вадами мовлення. Згодом він став натхненням для багатьох. Ми знаємо, що вам є, що сказати і навколишній світ чекає, щоб вас почути.

Рак: дім там, де серце

Рак без свого безпечного і затишного панцира НЕ буде щасливий. Представникам цього знака Зодіаку потрібен будинок; місце, в якому не потрібно приховувати свої емоції і в якому тебе оточують люди (члени сім’ї, чоловік або діти), які розуміють вас і дозволяють бути самими собою. Це основа для всіх Раків: щасливий дім. Створіть свій власний притулок.

Ви найбільш емоційні з усіх знаків Зодіаку, оскільки вами керує Місяць, який управляє хвилями в океані. Якщо вам є, що сказати, то скажіть це зараз. Мені відразу ж пригадується телесеріал “Сімейка Брейді”, в якому двом сім’ям доводилося уживатися під одним дахом і це їм вдавалося, тому що вони не приховували своїх емоцій і завжди говорили про них.

Лев: сміливо висловлюйте себе

Лев без своєї гордості не буде щасливий. Навколишні люблять знаходиться поруч з граціозними і товариськими Левами; вони завжди знаходяться в центрі уваги, адже ними керує Сонце. Сонце – це світло, що виходить з наших сердець. Більшість знаків Зодіаку, але особливо Леви, повинні зрозуміти, що саме люблять за допомогою самовираження.

Для цього їм може знадобитися подолати якийсь страх. Я відразу згадую Сімбу з мультфільму “Король Лев”, якому довелося багато чому навчитися і подолати різні труднощі, але в кінці кінців всі знали, що йому судилося правити. Забудьте про свої страхи. Робіть те, що любите з особливою грацією і пристрастю. Ви – природжені зірки, настав ваш час сяяти.

Діва: в першу чергу – любов до себе

Діви НЕ будуть щасливі без чіткого порядку в житті. Це зовсім не тому, що вони ледачі і недисципліновані, скоріше навіть навпаки. Так відбувається тому, що спочатку вони думають про інших. Від народження вони звикли віддавати. Діви – Матері Терези і Ганді цього світу. Вони жертвують своїм життям заради інших і часто ним нехтують. Ваша планета-покровитель – Меркурій. Ви дуже організована людина, і у вашій голові завжди є чіткий план дій.

Навчіться любити себе. Зосередьтеся на собі і тоді навколишні будуть слідувати вашому прикладу і стануть більше вас цінувати. Ваша сім’я зрозуміє, якщо вам потрібно буде зробити ранкову зарядку перед сніданком і що немитий посуд в раковині зможе почекати. Ви відчуєте себе набагато краще, коли зосередитеся на своїй власній рутині і будете її дотримуватися.

Терези: баланс енергії

Нещасливі відносини означають нещасливе життя для люблячих Терезів Це стосується як робочих, так і особистих взаємин. Без іншої людини в своєму житті (близького друга, родича або ж другої половинки), представники цього знака не будуть щасливі. Їх планета-покровитель – Венера. Щоб добре себе почувати, Терезам більше за всіх необхідно підтримувати баланс особистої енергії. Робота, час для спілкування і самих себе життєво необхідні їм для благополуччя.

Не віддавайте всього себе своєму партнеру, але і не проводьте занадто багато часу на самоті. Мені пригадується Бріджит Джонс, яка була зосереджена на своїй кар’єрі, але при цьому була оточена близькими друзями і членами сім’ї, які її підтримували і давали поради щодо її особистого життя, коли перед нею стояв вибір між двома чоловіками вибере вона того, хто уособлює її енергію? Ваш настрій привертає певних людей у ​​ваше життя. Залишайтеся самі собою і будьте позитивними і правильні люди обов’язково з’являться у вашому житті.

Скорпіон: йдіть за своєю пристрастю

Якщо у Скорпіона немає будь-якого пристрасного захоплення в житті, то він не буде щасливий. Представники цього знака у багатьох асоціюються з сексом, а також чимось містичним і загадковим. Ними керує не тільки Марс, але і Плутон. Скорпіон – найсильніший знак Зодіаку. Його представники бачать справжню суть. Поверхневе партнерство, проект або життя для них не підійдуть. Вони прагнуть до великих операцій і не бояться досліджувати глибини холодного океану, який багатьох лякає.

Я згадую Мартіна Скорсезе, режисера таких фільмів як “Таксист”, “Казино” і “Скажений бик”, що розкривають темну, агресивну і пристрасну сторону кінематографа. Смерть і трансформація є частиною таких фільмів, і саме з ними потрібно звикнутися Скорпіону. Це стосується того, щоб зарубати проект, забути про своє Его або ж розірвати партнерські відносини, впустити в своє життя нових людей, відкритися новим проектам. Нудьга для Скорпіонів – це смерть. Навчіться відпускати. Станьте одержимі своєю пристрастю, яка змушує вас відчувати себе живими. Любіть тих, з ким відчуваєте глибокий зв’язок. Станьте феніксом, який відроджується з попелу і яскраво сяє.

Стрілець: продовжуйте вчитися

Стрілець, який не вчиться чомусь новому або не досліджує нові місця не буде щасливий. Ви – філософи і винахідники цього світу. Ви здатні на все, чого тільки захочете. Ви повинні довіряти собі і мислити масштабно. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Юпітер, ваша планета-покровитель, хоче дати вам все, що ви побажаєте. Подорожуючи, ви розширюєте свої горизонти і кожне нове місце стає частиною вас і вчити вас чомусь новому.

У цей період Сатурн знову повертається до вашого знаку. Подумайте про те, що було 30 років тому. Які глобальні зміни з того часу відбулися у вашому житті? Можливо, ви тільки зараз розумієте цінність тих уроків, які послав вам Сатурн. Настав час подорослішати і побачити, що не за горами великі зміни. Повірте. Згадайте фільм “Велика риба”. Багато хто не могли повірити в правдивість цієї історії, але це не мало ніякого значення, адже вона настільки всіх надихнула, що змусила повірити в те, що диво все ще існує в нашому світі.

Козеріг: думайте про кінцевий результат

Якщо у Козерога немає великої мети, він не буде щасливий. Представники цього знака впевнено підіймаються високо на вершину. Їх планета-покровитель – Сатурн, хранитель часу. Навіть коли вони добираються до вершини манівцями, всі задаються питанням: “Як їм це вдається?”. Просто вони не втрачають віру, ось як. Представники цього знака знають, що якщо зосередяться на кінцеву мету, то вони виживуть і одного разу її досягнуть, незважаючи на все, через що їм доведеться пройти. Працьовитість і завзятість ніколи їх не підводили.

Мені відразу згадується головний герой фільму “Втеча з Шоушенка”, який повільно пробивав тунель в стіні камери, потроху, рік за роком, не дозволяючи нічому відвернути або зламати його. Ви, серед всіх знаків зодіаку, розумієте, що життя не можна виміряти одним роком або днем. Навіть якщо на вашому шляху виникають перешкоди, ви все одно знаєте, що одного разу ви знову доберетеся до вершини. Головне: не ставтеся до цього життя надто серйозно і іноді пливіть за течією.

Водолій: залишайтеся на зв’язку

Водолій на самоті не буде щасливий. Ви можете сидіти перед комп’ютером і підтримувати зв’язок з тисячею людьми, або ж винаходити нову технологію для Facebook, але крім цього вам все ж потрібні зв’язки в житті поза інтернетом. Для вас дуже важливо проводити час з друзями і членами сім’ї, навіть якщо ви цього і не показуєте. Водолії дуже швидко можуть встановити зв’язок з новою людиною, але цей зв’язок може так само швидко зникнути, якщо виникне якась нова тема або зміниться обстановка. Так вже вони живуть. Водолії не намагаються бути грубими або зневажливими.

Їх планета-покровитель – Уран. Їх мозок працює по-іншому і вони бачать навколишній світ не так, як інші. Різкі зміни завжди приходять в наше життя несподівано, і значення має лише те, як ви на них реагуєте. Знайте, що ви завжди будете в порядку, якщо будете підтримувати зв’язок з навколишніми протягом довгого часу. Такі зв’язки наповнюватимуть вас енергією. Соціальні мережі були створені як раз для таких як ви, або ж, можливо, ви вже працюєте над створенням своєї власної соціальної мережі.

Риби: зрозумійте, що ви все знаєте

Риби, які не довіряють своїй інтуїції і відчувають себе втраченими, ніколи не будуть щасливі. У вас є дар передбачення і ви, швидше за все, вже знаєте, що я збираюся написати далі ще до того, як речення буде надруковано. Ваша планета-покровитель Нептун допомагає вам встановити зв’язок з небесами, але так як ви рибка, яка швидко спливає в протилежному напрямку, ви можете позбутися від цього зв’язку.

Не має значення, чи вживаєте ви алкоголь, наркотики або ж просто все заперечуєте – вам все одно не втекти від правди. Ви тут, щоб допомогти іншим своїми знаннями. Не дозволяйте темній глибині океану тягнути вас вниз. Зробіть глибокий вдих і повертайтеся на поверхню. Дозвольте іншим побачити, яка ви дивовижна людина. Ваша інтуїція завжди буде вас направляти. Чим більш зібраними і тверезими ви будете йти по життю, тим щасливішими станете.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector