Кмітлива дівчина вигадала, як захистити ялинку від кота – і це геніальний лайфхак

Тваринка спантеличена і не розуміє, що не так. А секрет простіший простого.

Дівчина із Австралії, якій не перший рік доводиться рятувати різдвяну ялинку від грайливої кішки, вирішила прийняти жорстких заходів. І цього разу ніхто та ніщо не перекине ялинку – лайфхак перевірений на практиці. А кіт не припиняє відчайдушних спроб зрозуміти причину своїх невдач.

29-річна Мікаела О’нейл з австралійського міста Брісбен завжди скаржилась, що поруч з нею живе справжній хатній вандал. Порушницю різдвяного спокою звати Пеппер (українською, Перчик). Що вражає, з роками кішечка не стає менш активною. “Пеппер обожнює стрибати якомога вище. Відповідно, у моєму домі ні полиці не прикрашені, ні ялинка”.

Втім, дівчина вирішила не впадати у відчай і таки створила свято у своєму домі. Мікаела відшукала розкішну та, разом з тим, цілковито невразливу для її кішки ялинку. На перший погляд і не скажеш, у чому таки секрет. Тільки згодом усвідомлюєш, що ялинки насправді немає. І кішка це зауважила теж. Насправді, це зображення ялинки у повний розмір, надруковане на тканині.

Пеппер цей лайфхак зводить з розуму. Із кількох домашніх кадрів стає очевидним, наскільки кішка незадоволена подібним нововведенням. Відтак, вона усіма своїми силами намагається з’ясувати, у чому ж причина її марних спроб перекинути ялинку.

Як приємний бонус: така ялинка прослужить не один рік.

Рекомендуємо переглянути відео, як Пеппер вкотре намагається розкрити таємницю різдвяної ялинки. Хвилювання, супротив і, навіть, протистояння – усе це Мікаела зняла за кілька хвилин.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector