Коли дитина росте без батька – це страшно… Ніколи не кидайте своїх дітей!

Багато чоловіків без роздумів і докорів сумління залишають свої сім’ї. Вони обмінюють дружину з дітьми на коханку, свободу чи задоволення інших власних потреб. Для них цілком нормальною є виплата аліментів та зустрічі з дитиною раз на місяць.

При будь-якій спробі пояснити, що це шкодить малюку, у відповідь чуєш:

– Та ні, все чудово! Я щасливий, дружина теж. І на дитині це ніяк не позначилося.

Правда в тому, що важко оцінити, яку шкоду завдає розлучення. Адже дитина банально сама не розуміє наскільки б відрізнялося її життя, якби поруч постійно був присутній батько. Лише з цієї причини вона щиро радіє зустрічам з татком у кафе.

Проте якщо заглибитися в цю ситуацію, то виходить, що чоловік жертвує благополуччям маленької особистості заради своїх пристрастей.

Тут доцільно розповісти історію однієї жінки, чию доньку чоловік покинув напризволяще одразу після пологів. Він зник безвісти. Дівчина була в емоційному шоці, тому навіть не думала подавати на аліменти. У той момент її голова була зайнята іншими думками, які крутилися навколо завданого болю.  Звичайно молодому батькові це було лише на користь. 

Чоловік прекрасно знав, що у нього є син, але йому до дитини не було діла. Згодом малюк підріс. Його вихованням увесь час займалася лише мама та бабуся. Одного разу старенька помітила, що її онук на дачі постійно кудись бігає. Вона вирішила прослідкувати за хлопчиком.

Виявилося, що він ходив у поле, де голосно кричав: “Тату! Тату!”.З очей градом лилися сльози. Потім він їх витирав рукав і повертався додому.

Уявляєте цю картину? А десь світом ходить той батько, який відмовився від цієї безумовної, щирої й відданої любові.

Чоловік втрачає найдорогоцінніше після кожного скоєного аборту чи після кожної залишеної дитини.

Адже хіба може бути щось дорожче, ніж людина, яка готова дарувати тобі свою любов? Цього не купиш за жодні гроші світу…

Яким же потрібно бути дурнем, щоб відмовлятися від такого скарбу на користь тимчасового сумнівного задоволення. 

А ви згідні з цією думкою?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector