Коли вас розлюблять, ви зрозумієте це без слів

Ви відчуєте серцем і всім нутром, що людина більше вас не любить. Не відштовхуйте і не ігноруйте цих почуттів, адже від правди не втечеш. Змиріться і живіть далі. Ви заслуговуєте найкращого, а не людину, яка нехтуватиме вами.

Не вірте у жодні виправдання, а зверніть на власний шлях.

Якщо у вас все ж поселилися сумніви, але їх недостатньо, щоб підтвердити ваші здогадки, тоді ці 6 ознак допоможуть визначити відсутність любові:

1. Партнер всіма силами буде переконувати вас у протилежному.

Звичайно, що на словах у цієї людини до вас неземні почуття. Вона переконує, що її кохання міцне, сильне та щире. Однак її дії свідчать про протилежне.

Людина може обманювати ротом, але ділом зазвичай вона показує свою справжню сутність. Не тримайтеся за людей, які не відповідають за свої слова. Вони нічого не варті. 

2. Будьте реалістом.

Як би ви не старалися, але з відносинами щось не те? Ви почуваєте дискомфорт і напругу? 

Інколи проблеми не вирішуються навіть після того, як їх обговорити сотню разів. Потрібно прийняти реальність і подивитися правді в очі. Так, розставання – це завжди боляче, неприємно і страшно. Однак інколи воно просто необхідне, щоб рухатися далі. 

3. Ваш партнер не хоче проводити разом час.

Якщо людина вас справді любить, то вона отримує насолоду від спільно проведеного часу. Вона не проміняє вас на зустріч з друзями і не буде вдавати, втому чи велику зайнятість на роботі. 

Не дозволяйте собою користуватися. Попрощайтеся з людиною, яка не шукає зустрічей з вами і не хоче разом проводити час.

4. Відсутність довіри. 

Звичайно, що на початку стосунків люди лише придивляються один до одного, тому на цьому етапі відсутність довіри цілком нормальна і виправдана. Однак, якщо підозри у ваших стосунках не зникають, тоді варто замислитися. 

5. Відсутність підтримки та допомоги.

Ваш партнер завжди відсутній, коли вам необхідна допомога і підтримка. Вам доводиться переживати усі труднощі наодинці і самостійно справлятися з негараздами. Скажіть чесно, хіба так поводяться люблячі люди? Навіщо вам друга половинка, яка не готова простягнути руку допомоги у важкий момент?

6. Відчутність проявів почуттів. 

Звичайно, що період романтичних побачень та подарунків з часом проходить, але кохання неможливе без обіймів, поцілунків та ніжних слів. Якщо у ваших стосунках цього немає, тоді почуття мертві. 

Однак як впоратися з розставанням і забути людину, з якою тривалий час були теплі відносини?

– Займіться своїм хобі або тими справами, про які давно мріяли. Якщо вам приносить задоволення малювання, то створюйте картини. Якщо ви кайфуєте від нових вражень, то відправтеся в подорож. Якщо вам хочеться в кінотеатр, то купіть туди один білет і подивіться чудовий фільм з відром попкорну.

– Поговоріть з собою. Скажіть “стоп” спільним спогадам, які воскресають у вашій голові. Повторіть вголос, що все закінчилося, з вас цього достатньо і попереду на вас чекає ще багато нового і цікавого.

– Спробуйте медитувати. Ви можете повправлятися у різних практиках і знайти ту, яка вам до душі. Це може бути концентрація уваги чи тренування свідомості. Медитація допоможе зосередитися на собі і проаналізувати власні почуття та бажання. 

Чи доводилося вам переживати болюче розставання?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector