Коли він хоче розлучитися з тобою, то починає робити ці 8 речей

Інколи може здаватися, що ваш коханий збирається піти від вас, але наводити паніку зайвих раз не хочеться. Як же зрозуміти, чи справді у нього є такі наміри?

Буває, що ви починаєте підозрювати, наче чоловік готується покинути вас, але реальних доказів цього немає. Якщо почати тему напряму, то нічого не дізнаєшся. А якщо сидіти, склавши руки, то можна проґавити стосунки. Як розпізнати, що коханий збирається піти, щоб спробувати вчасно все налагодити?

 1. Він припиняє будувати спільні плани.

  Ще недавно ви будувати спільні плани на далеке майбутнє і найближчі вихідні. Але тепер у нього немає часом провести з вами вдосталь часу. Він, наче уникає вас. Звісно, в кожної людини має бути особистий простір, але тут пахне чимось нездоровим. 

 2. Він починає регулярні листування / телефонні розмови з кимось.Він почав часто з кимось переписуватися і передзвонюватися. Це обов’язково дівчина, з якою підтримує спілкування ваш чоловік, вже є його коханкою. Але, скоріш за все, він дозволяє собі такі комунікації, тому що вже відчуває себе за крок до холостяцького життя.

 1. Він затіває довгі розмови про ваші стосунки та раз у раз підіймає проблеми, які бачить в них.Тут виявляється, що всі ті речі, які він раніше не помічав, тепер дуже принципові для нього і він не може жити так. Ви  все життя калатали йому цукор в каві за годинниковою стрілкою, а він любить проти.

 2. Він перестає ділитися з вами важливими для нього речами.Про все, що відбувається в його житті ви дізнаєтеся від друзів чи знайомих. Він перестає ділитися з вами, наче ви більше не близька йому.

 3. Він вічно здається незадоволеним у вашій присутності.

  Він щойно сміявся і розказував жарти, але тут в кімнату зайшли ви, і гримаса на його лиці відразу стала незадоволеною. Ви вже давно не сміялися разом.

 4. Його раптом починає дратувати все, що б ви не зробили.

  Від вашого зовнішнього вигляду до ваших найменших звичок – його дратує все. Він починає критикувати вас за це. Все вказує на те, що він просто шукає підтвердження своїй ідеї покинути вас. 

 5. Він затіває сварки на рівному місці.

  Одна сварка породжує десятки інших. Якщо щось сталося не через вас, він все одно звинуватить вас і пригадає ще декілька ваших недоліків.

 6. Ви перестаєте займатися любов’ю.

  Не обов’язково, що у вашого чоловіка є коханка. Можливо, він просто вибудовує дистанцію між вами. Саме тому ні ласки, ні поцілунків, ні інтиму у вас більше немає. 

А як ви вважаєте, чи потрібно намагатися втримати людину, яка хоче піти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector