Недавно я втратила свого чоловіка, а тепер від мене може відвернутись рідний син. Все через немолоду невістку

Мій єдиний син не виходить на зв’язок уже більше ніж тиждень. Чоловіка давно не стало, тому Вітя був моєю єдиною підтримкою, яку я теж можу втратити.

Раніше в нас були теплі і близькі стосунки. А потім він одружився, і невістка почала налаштовувати мого єдиного сина проти мене.

Вітя затягував з одруженням, але в 30 нарешті знайшов своє щастя. Я була така рада! Роки йшли, хотілось дочекатись онуків. 

Моя радість протрималась рівно до першої зустрічі із невісткою. Вона була на шість років старшою, аніж мій Вітя. Мені це зовсім не подобалося, але лізти в їхні стосунки якось не було бажання.

У Ані, моєї невістки, була власна квартира, тому після одруження син переїхав жити туди.

Аня мала хорошу кар’єру, але відмовилась від неї на користь дитини і тепер весь час сиділа вдома. Я не була бажаним гостем у її домі, тому сина та онука бачила рідко. Та і то, на нейтральній території.

Можна було б подумати, що я просто себе накручую. Але Аня сказала мені про все прямо:

– Я не хочу, щоб ви сюди приходили. Це моя квартира, а не вашого сина. Ви нічого не зробили, щоб у нього щось в цьому житті було!

Ці слова потрапили мені в саме серце. Як можна таке казати? Я ж перед весіллям продала свій будинок у селі, щоб подарувати майбутній сім’ї авто! На нове грошей у мене не вистачило, але і це було в чудовому стані. Син сам обирав модель, бо йому машина треба для роботи. Та і я сподівалась, що він мене підвезе хоч колись, як треба буде.

От така нагода і випала. Моя рідна сестра запросила мене в село до себе на День народження. Добиралась я автобусом, а потім ще й по болоті лізла до її будинку. Березень місяць, що ж зробиш.

Син пообіцяв, що додому він мене забере. Але на домовлений час так і не приїхав…

Довелось ночувати в сестри та прокидатись о четвертій ранку, щоб встигнути на роботу.

На емоціях я набрала невістку і сказала прямо: “Це не по-людськи!”. 

– А ви що хотіли? Щоб він вас забрав, бо ви машину купили? То ми її назад вам віддамо. Катайтесь. А моя мама нам із салону придбає. Нормальну якусь, а не таке корито, — безпардонно відповіла мені невістка.

Після цієї розмови зв’язок із сином обірвався. Він не бере слухавку, не хоче спілкуватись.

Мені страшно, що він і правда поверне машину, а я назавжди лишусь без сина.

Невже це саме невістка налаштовує Вітю проти мене?

Що робити в такій ситуації?

Порекомендуйте в коментарях

VikaB
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector