Краса простого життя, або як перестати хотіти «більше»

Заради неї я робила все. Вона змусила влізти мене в борги і зайти в глухий кут, з якого я не бачила виходу.

Я була готова більше працювати, більше заробляти, купувати їй все необхідне і підбадьорювати, що все буде гаразд. Та я не могла уявити, скільки страждань мені принесе моя ціль.

У моїй голові не було до кінця сформованої ідеї, але я точно знала, що хочу більшого.

Насправді мені не вистачало кохання і почуттів, сміху й легкості. Проте я помилково вважала, що робота і гроші допоможуть мені. Через це мені довелося сказати “ні” вільному часу, свободі, позитивним емоціям…

Виходить, що все завжди крутилося навколо любові. Для того, щоб подарувати гідний подарунок доньці на новорічні свята, я влізла в борги. Та вона не оцінила моїх старань. Все ж у моїй голові була одна установка: якщо поєднати два “більше”, то результат буде ще кращим. Так я уявляла любов.

Лише згодом я змогла усвідомити, що вона не проявляється у матеріальних речах і її не потрібно доводити.

Як тільки я відмовилася від цілодобової роботи і сфокусувалася на особистих речах, то отримала любов зі всіх сторін.

Мені не потрібно було досягати значних висот, щоб отримати чуже схвалення чи стати достатньо хорошою матір’ю. Тепер ні гроші, ні речі не мали ціни.

Я змогла відчувати і дарувати любов, коли зрозуміла, що для цього у мене вже є все необхідне.

У вас воно також є. Але ви побачите це, коли зрозумієте, що джерелом будь-яких почуттів є наш внутрішній світ. Матеріальні речі, робота, успіхи – це лише зовнішня оболонка, яка вводить в оману. 

Раніше я вважала, що моїми найкращими друзями є діаманти. Я купувала їх, щоб довести і продемонструвати свою любов. Коштовності були індикатором моєї значущості і приводом для гарного настрою.

Та згодом мій світогляд змінився. Найкращими друзями для мене стали ті речі, які не коштують ані центу. Наприклад, магічний світанок, спокійний океан, хороша книга, цікаві подорожі, спілкування з близькими і рідними.

Мені досі хочеться більше й більше. Однак в іншому напрямку: більше мандрувати, більше читати, більше часу проводити в приємній компанії.

Як тільки я розставила пріоритети, моє життя кардинально змінилося. Сірі шпалери буття стали різнобарвними. Я не женуся за фінансовим збагаченням, а насолоджуся новим розумінням слова “більше”.

Я віднайшла гармонію зі своїм внутрішнім світом і зрозуміла власні бажання. У мене з’явився вільний час і місце для любові, якої завжди так не вистачало.

Парадокс в тому, що мої зміни у поглядах змогли вплинути на зовнішнє життя. Дивним чином витрати скоротилися, а борги виплатилися. І все завдяки ретельній внутрішній роботі.

Нарешті я позбулася усіх тягарів і змогла пізнати справжню себе. З власного досвіду можу сказати, що це відчуття вартує усіх зусиль. Адже лише тоді ви зможете пізнати істинну любов та щастя.

А ви згідні з цією думкою?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector