Ксенію не зачепила історія матері, і вона не пустила її на поріг. Жінці довелося їхати до сина і ненависної невістки

На новосілля старшого сина Марії зібралася вся родина. Вона дуже хотіла віддячити Жені за все добро, яке він зі своєю дружиною зробив для неї і простягнула йому акуратно загорнуту в серветку кредитну карту. Коли молодші дочки дізналися про щедрий подарунок матері відразу розлютилися і почали вимагати свою частку. Але Марія була впевнена у своєму рішенні. Вона звикла жити так, що добром відповідають на добро, а зло заохочувати вона не збиралася.

Перед очима знову виник той день, коли вона приїхала в гості до дочки. Нічний переїзд в поїзді втомлює людину в її віці. Все, чого хотіла Марію стоячи вранці на вокзалі, це скоріше зустрітися зі своєю донькою. Вона всю дорогу уявляла як з теплотою обійме її, як тільки вийде з вагона. Однак на пероні її ніхто не чекав. Марія набрала номер дочки, але Катерина не відповіла на дзвінок. Жінка чекала на вокзалі близько години і вирішила добиратися до будинку дочки своїми силами. Дізнавшись, де знаходиться зупинка, від якої йдуть автобуси в селище, Марія купила квитки і вирушила в дорогу.

В дорозі вона познайомилася зі старенькою, яка сиділа біля віконця і тихесенько плакала у свою хустинку. Як виявилося бабуся продала все своє майно в тому числі і будинок в селищі і переїхала жити до доньки. Спочатку все було просто чудово. З грошима, отриманими з продажу дочка і зять носили її на руках. Потім скінчилися гроші, а разом з ним і любов рідних. Почалися вічні глузування. Рішення прийшло миттєво. Вона зібрала речі і поїхала назад на Батьківщину шукати притулку серед сусідів. Марія була вражена до глибини душі цією історією. Їй було шкода стареньку. Перед очима спливло її власне життя.

Досить-таки рано Марія стала вдовою і тягнула на собі трьох дітей. Середня дочка Ксенія поїхала працювати в інше місто. Незабаром одружився улюблений син. У будинку з’явилася невістка Руслана, яку свекруха відразу ж не злюбила. Вона не могла повірити, що її проміняли на іншу жінку.

Постійні сварки і чвари призвели до того, що чоловік з дружиною вирішили переїхати жити в інше село. Це стало ударом для Марії.

Як тільки молодша дочка Катерина закінчила школу, то відразу ж переїхала до своєї сестри. Пройшли роки самотності і Марія зрозуміла, що займатися однією всім господарством їй стало не під силу. Дочки запропонували їй продати будинок і переїхати жити до них. Сказано – зроблено. Будинок був проданий, речі зібрані. Гроші вона збиралася поділити порівну між Катериною і Ксенією. На Женю ж вона досі сердилася.

Заради безпеки було прийнято рішення покласти всі гроші на карту, щоб в дорозі не сталося найстрашнішого.

Як тільки Марія приїхала в будинок до молодшої дочки, то виявила їх з зятем п’яними і вирішила, що відразу не буде віддавати їм картку з грошима. Через кілька тижнів дочка нагадала матері про гроші, але та сказала, що їх вкрали в потязі. Результат дався взнаки миттєво. Катерина кричала, що не має можливості і бажання утримувати свою матір. Марія поїхала до старшої дочки.

Ксенія не перейнялася історією своєї мами і не пустила ту на поріг. Що залишалося робити? Довелося їхати до сина і ненависної невістки.

Прийом, який чекав її в будинку сина був дуже теплим і сімейним. Невістка перейнялася її історією про дочок і втрату грошей. Сказала, що вона не відпустить мене жебрати по сусідах і веліла залишатися з ними, тим більше що через пару тижнів вони переїжджають в новий великий будинок.

Так Марія зрозуміла на скільки помилялася в невістці, синові і своїх дочках.

Що ви думаєте про такий вчинок доньок Марії?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector