Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cikavopro.com/data/www/cikavopro.com/wp-includes/post-template.php on line 316

Кучеряві конячки – красиві істоти, про які мало хто знає

Коні – це величні та красиві тварини, які вражають своє силою та грацією. Людині вдалося їх приручити і навчити виконувати команди. Це послужило причиною того, що вони стали одними із найбільш шанованих звірів.

Однак ми навіть не підозрюємо, що у світі існує величезна кількість різновидів цих тварин. Вони відрізняються своєю будовою, забарвленням і шерстю. Можливо, на перший погляд, ця різниця непомітна, але вона однозначно є.

Та коні породи «курліс» унікальні. Про них мало хто знає, але вони точно привертають увагу. Їх заслужено вважають найкумеднішими і наймилішими представниками свого роду.

Їхня особливість полягає в тому, що у них кучерява шерсть, яку легко можна переплутати з овечою. Якщо вам захотілося погладити і побачити їх на власні очі, то не спішіть, бо не все так легко…

Не варто довіряти їхньому милому зовнішньому вигляду, адже вони можуть бути небезпечними для людей. І справа зовсім не в агресивній поведінці, а в дорогоцінній вовні. У ній містяться ферменти, які викликають алергічну реакцію.  Хоча якщо дотримуватися безпечної відстані, то зустріч все ж можна організувати.

Перші відомості про породу “курліс” знайшли у китайських літописах, написаних до нашої ери. Та вчені й досі не можуть з впевненістю відповісти, звідки з’явилися ці коні.

Відомо, що спочатку вони були поширеними на території Азії, Скандинавії та Південної Америки. Та з розвитком людської цивілізації їхня кількість різко зменшилася. Це пов’язано із браконьєрством, адже їхня шерсть стала цінним товаром на середньовічних ринках.

Зараз “курлісів” захищають міжнародні конвенції, які забороняють полювання на них чи будь-який інший промисел. Справді, популяцію цих красенів варто берегти.

Усі туристи залишаються враженими після знайомства з цією породою коней.

Багато людей переймаються їхньою долею, тому роблять все можливо, щоб “курліси” не опинилися на межі вимирання.

А ви знали про цю неймовірну породу коней?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector