Літня жінка занедужала. Якраз в цей час у неї закінчився хліб, але про допомогу вона ні в кого просити не хотіла

Старенька жінка занедужала. На обід у неї був суп, але хліба до нього не залишилося. Спочатку вона думала звернутися по допомогу до сусідки, але зрештою вирішила, що зможе обійтися. Загалом і так ситно вийшло.

З нею вже траплялася схожа ситуація. Тоді вона попросила сусідку принести їй молоко. Вона чекала на нього цілий день і уважно прислухалася до кожного шурхоту за дверима. Думала, що от-от сусідка принесе молоко. Однак вона з’явилася вже в обід наступного дня. Виходить, що я могла вижити без цього продукту, хоча здавалося, що він мені дуже необхідний.

З власного досвіду жінка вирішила, що зможе бути самостійною і ні в кого нічого не просити. Краще обійтися і відмовитися від певних речей, що зробить життя простішим.

Старенька не просила у своїх дітей грошей навіть тоді, коли не мала ні копійки в кишені. Довелося місяць пити чай без цукру та улюбленого печива. Мабуть, це не так страшно. На щастя, вдома були запаси муки. З неї жінка робила макарони і пекла коржики. Тай пакетик чаю перестав бути одноразовим.

Звичайно, що діти не відмовили б матері в допомозі. Проте старенька вирішила, що не хоче завдавати зайвих незручностей. Краще потерпіти, ніж бути тягарем.

Жінка не лише сама жила за цим правилом, але й навчала цієї мудрості своїх дітей. Не потрібно нікого просити про те, що ти можеш зробити власноруч. В іншому разі ти завжди будеш комусь щось винен і залежатимеш від інших. 

А ви згідні з думками жінки?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: