Любіть все, що можете любити

Спробуйте ставитися з любов’ю до всього, що вас оточує. Якщо ви будете віддавати теплі почуття, то вони обов’язково повернуться навзаєм. 

Інколи ми сподіваємося, що якась людина або подія зробить нас щасливими. Однак цього не стається. Наші мрії руйнуються, а очікування не здійснюються. Чому? Все до банальності просто: лише ви несете відповідальність за власне благополуччя. Ваше щастя у ваших руках. Оточуючі можуть розділити з вами це прекрасне почуття, але не чекайте, що друзі, чоловік або діти зможуть ощасливити вас. Радість народжується в серці. Людина, яка вміє любити і несе у навколишній світ позитив, буде відчувати себе щасливою. Кохання, милосердя і доброта — це ті почуття, які подарують вам душевний спокій та гармонію. 

Любіть все, що можете любити. Любіть кожного, кого можете любити. Якщо ви будете віддавати теплі почуття, то вони обов’язково повернуться навзаєм. Називайте це законом тяжіння чи ефектом бумерангу, але воно працює. Всесвіт відповідає вам на ваші запити, тому важливо випромінювати правильний посил. 

А ви згідні з цим твердженням?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: