Людину з позитивною енергетикою легко розпізнати: в її присутності стає краще

Неважко відрізнити від натовпу людину, яка випромінює позитив. Для цього не обов’язково спілкуватися з нею. Вона взагалі може мовчати поряд, читати книгу, слухати музику в навушниках, або дивитися у вікно. Але абсолютно очевидно, що вона випромінює тепло і радість.

Люди, які володіють таким даром, часто усвідомлюють свою унікальність і користуються нею для блага всіх, з ким спілкуються, або просто перебувають поруч. Відомо, що позитив передається, він заразний. Тому позитивно налаштовані люди діляться з усіма радістю та усмішкою. Вони знають, що добрі думки можуть посприяти навіть швидкому одужанню, тому ніколи не приховують свій дар від тих, хто цього потребує.

Є безліч випадків, коли важко хворій людині з реанімаційної палати, якій препарати перестали допомагати, стає краще після спілкування з позитивною людиною. Це не містика. Все дуже логічно. Коли ми отримуємо оптимістичні імпульси, в голові відбувається регенерація забутого інстинкту виживання. Підсвідомість наче каже хворому: “Поглянь, у світі є для чого жити, борись за своє життя”. Тоді розпач, який гнітить людину відходить на задній план, а оптимізм і жага до життя змушують імунітет боротися з захворюванням. Психосоматика має важливе значення в таких ситуаціях.

Позитивні люди здатні творити такі чудеса. Вони заряджають енергією всіх навколо і таким чином поповнюють і свій запас.

Але депресія й апатія також заразні. Існують також токсичні люди. Які змушують всіх навколо зневірюватися і горювати. Вони теж заряджають своє оточення, але заряджають його негативом.

Ці люди також можуть впливати на здоров’я свого оточення. Але впливати негативно. Вони самі хворіють і їхні рідні, через стрес та нерви, постійно вкорочують собі життя. Рослини та тварини, які проживають з такими людьми, живуть менше, ніж могли б у позитивно налаштованих людей.

Станьте позитивними батарейками, не дайте поганим думкам звести вас у прірву. Завжди перебивайте негатив у своїй голові чимсь приємним та добрим.

Відпустіть образу, не нехтуйте тими, хто вас щиро любить. Щастя – це вибір. Тож, оберіть його.

А що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector