Маленьку пуму врятували із зоопарку, тепер це милий домашній котик

Пума Мессі живе разом з однією сім’єю на квартирі.  

Котик народився в міському зоопарку, а вже у 3 місяці його продали в контактний зоопарк. Саме там тваринку побачили Марія й Олександр. Їй тоді було 8 місяців, а стан здоров’я залишав бажати кращого. 

Через три дні подружжя повернулося по пуму, незважаючи на усі її діагнози.

Господарі обладнали свою квартиру і переробили деякі елементи під нового члена сім’ї. У Мессі з’явився свій куточок з кігтеточкою. 

Також першочергово пуму показали ветеринарам. Лікарі призначили лікування. Реабілітація зайняла довгий проміжок часу. 

Оскільки у кішки виявили рахіт, то й боротьба за відновлення м’язів була непростою. Пара поступово привчала Мессі до прогулянок, кожного дня збільшуючи навантаження. 

Однак старі травми давалися взнаки. Через колишній перелом лапи, кішка більше не могла постійно гуляти. Без фізичного навантаження тварину не могли залишити, тому її почали тренувати. 

Пумі знайшли тренера, з яким вона швидко поладнала. Через деякий час кішка займалася разом з іншими собаками. 

Олександр і Марія обожнюють свого домашнього улюбленця. 

Котик терпляче витримує усі лікувальні процедури і радує своїх господарів. 

Жінка розповідає, що у її чоловіка завжди була мрія завести велику кішку. Він задумувався над риссю, але чомусь не розглядав такий варіант, як пума. 

На жаль, через проблеми зі здоров’ям тварина не може вирости більшою, ніж на 2/3 від звичайного розміру пуми. Проте, вага кішки — 41 кг, що в 10 разів більше за вагу звичних пухнастих улюбленців.

Мессі має лагідний характер. Пума добре ставиться до людей і не проявляє агресію. Цікавий факт, що корови лякають цю дику кішку, а от з собаками вона може легко порозумітися.

А ви б наважилися взяти й собі такого домашнього улюбленця?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: