Ось вже декілька місяців я не спілкуюся з рідною сестрою. Причина дуже банальна – гроші.
Рік тому не стало наших батьків і залишили після себе двокімнатну квартиру та невеликий будиночок за містом. Марина рано вийшла заміж та завагітніла. Вона не хотіла йти жити до свекрухи, бо стосунки у них були, м’яко кажучи, не дуже товариські. Тому батьки запропонували їм на перший час переїхати до квартири. В одній кімнаті жила сестра чоловіком та дитиною, а в іншій вони. Молодята планували назбирати гроші на власне житло, але то у них грошей не було, то нормальної роботи нема, то треба малюкові купити нові речі.
Я зі своїм чоловіком Мироном вирішили піти іншим шляхом. Спершу жили у невеликій однокімнатній квартирі, яку орендували. Вона знаходилася на околиці міста, до роботи доїжджали з пересадками. Чоловік часто брав додаткові зміни на роботі, я купувала нам гречку та макарони тільки на акції. Потрохи назбирали грошей на перший внесок за іпотеку, брали кредит у банку.
А потім стареньких батьків не стало. Ми з сестрою оплатили похорони. Коли вже гості розійшлися та я мила на кухні посуд, до мене підійшла Марина:
– Знаєш, я тут подумала щодо спадку. Я з Петром вже осіла у квартирі, а на дачу ми майже не їздимо. Так що поділимо спадок таким чином – тобі власне будиночок за містом, а мені та квартира.
Востаннє я була на дачі ще влітку. Там був старий паркан, який вже покосився, дах протікав, підлога була гнила та гучно скрипіла. Всередині не було батарей, тільки стара піч. Ну умов для нормального проживання там не було. Але мені стало шкода Маринку. Дійсно, вона вже звикла до квартири, поруч садочок для її сина є, та і вона працює у сусідній крамниці. А що мені буде з тої нещасної двокімнатної хрущовки? То старий панельний будинок. Я погодилася на таку пропозицію.
– Це твій спадок – ти і вирішуй, що будеш робити з ділянкою. Я підтримаю тебе у всьому, – сказав мій чоловік Мирон.
Але я не знала, що робити з будиночком. Знову брати гроші у кредит та робити у хаті капітальний ремонт? Ні, ми лиш нещодавно попрощалися зі всіма боргами. Тому вирішили його продати. Тим паче будинок знаходився недалеко від міста, їхати буквально 15 хвилин. Пішли до рієлтора, зібрали всі необхідні документи та чекали.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Чесно кажучи, я думала, що це просто дурна витівка та ніхто не захоче купити ділянку. Однак, 6 місяців тому до мене зателефонували.
– Ми плануємо збудувати невеличке котеджне містечко. Вже розпланували всю територію. Хочемо викупити ділянку, на якій розташований ваш будинок, – сказав представник будівельної фірми.
Вже через тиждень ми підписали всі необхідні документи та мали на руках 50 тисяч доларів. Я не могла повірити у таке щастя. Ми з чоловіком вирішили купити ще одну велику квартиру, а ту здавати в оренду. Буде діткам на майбутнє, а поки це додатковий дохід. Зробили ремонт, красиву дитячу кімнату. Запросили сестру на святкування.
– Як красива у вас квартира. Район тихий, охорона, підземна стоянка. Але це стільки грошей потім віддавати за кредит!
– Марино, але ж ми це житло купили за власні кошти. Вирішили продати будиночок за містом, швидко знайшлися покупці.
І тут вираз обличчя сестри різко змінився. Вона скривилась, немов проковтнула цілий лимон. Швидко пішла додому, мовляв, погано себе почуває. А наступного дня зателефонувала до мене:
-Ти мені винна половину вартості від продажу будинку. Адже я не повинна тіснитися у цій маленькій квартирі.
– Але ж ти сама запропонувала так поділити спадок та віддати мені будиночок.
– Такого не було, ти нахабно зараз брешеш!
Ось так я посварилася з сестрою. Вона розповіла всім родичам, що я її обдурила та забрала собі левову частку від спадку. Тепер я з чоловіком стали ворогами номер один. Але ми не будемо віддавати їй борг.
А ви підтримуєте таке рішення жінки? Можливо, варто помиритися з сестрою?
Людина, яка постійно скаржиться і ниє, забирає твою життєву енергію! Убережи себе від виснаження…
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Чому чорніють кінчики листя у кімнатних рослин та стають сухими
Ефективний відбілювач тканин у домашніх умовах. Про подібне ви навіть не мріяли!
Ніжний торт “Пташине молоко” без випікання і желатину – покроковий рецепт
Ще місяць тому у нас все було добре, а тепер одні неприємності! Невже все через подругу?
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
Картопляна шкірка — це все, що потрібно для орхідей. Рецепт кращого добрива для пишного цвітіння
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
15 гірких істин про Скорпіона: грубо, але чесно
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
– Ні, він не безхатько. Справді працює в театрі, а ще запросив мене на виставу! Ти знаєш, я обов’язково прийду туди! Я вже декілька років не відвідувала театр
Я рада, що після всього, що я пережила, у мене прокинувся материнський інстинкт. Тепер мені хочеться віддавати своїй донечці всю свою любов
Відсутність відповіді – це теж відповідь, і дуже переконлива
Веселі жарти, які максимально піднімуть вам настрій
10 клacних piздвяних фiльмiв, яких ви, ймoвipнo, нe бaчили
20 осіб, які стали професіоналами по «недолугості» і вражають своїми «подвигами»
Він вам не зраджує, якщо робить ці 12 речей
3 типи жінок, яких НЕ кидають
