Маски скинуті: істинне обличчя жінок кожного знака Зодіаку

Жінка – це нескінченна загадка, але астрологи стверджують, що здатні відкрити таємницю …

Представниці прекрасної половини людства відомі своєю здатністю поставати в різних ролях, але хто вони насправді, під усіма цими масками?

Овен

На перший погляд, це сильна і незламна жінка, справжня залізна леді. І лише найближчі люди знають, що всередині неї досі сидить невгамовна дитина.

Ця жінка дуже боїться самотності і бути покинутою. Однак вона часто приховує свої справжні емоції.

Телець

Ця леді любить справляти на навколишніх враження спокійної і врівноваженої персони, у якої завжди все під контролем. Найбільше на світі вона боїться того, що все піде не так, як їй хочеться.

Але під маскою спокою Тельця прихований справжній ураган емоцій і почуттів. Однак представники цього знака дуже неохоче демонструють вразливість і невпевненість в собі навіть найближчим людям.

Близнюки

На перший погляд, ця жінка виглядає безтурботною, веселою і кумедною. Вона любить поговорити. Що вже там, вона готова розмовляти годинами.

І лише деякі з її оточення знають про те, що під чарівним обличчям веселунки ховається жінка, здатна влаштувати грандіозний скандал. Звичайно, все з тією ж милою посмішкою на обличчі.

Рак

Тим, хто тільки познайомився з цією жінкою, вона може здатися справжньою мрією: теплою, турботливою і завжди готовою надати дружню підтримку.

Однак насправді ця жінка може бути вкрай егоїстичною, надаючи увагу лише тому, що їй щось потрібно натомість.

Лев

Ця жінка може здатися суворою королевою, на яку страшно навіть підняти очі. Але варто вам познайомитися з нею ближче, і ви зрозумієте, наскільки у неї велике і любляче серце.

А ще – вона самовідданий, щедрий і турботливий друг.

Діва

Діву часом можуть сприймати, як холодну й розважливу людину. Але насправді вона прагне любові, ніжності і турботи.

Вона просто не завжди здатна показати, що хоче саме цього.

Терези

Ця леді може здатися вам наївною і невинною, немов дитина. Вона справляє враження простої жінки, за яку всі проблеми вирішує її партнер.

Насправді вона відмінно знає, чого хоче, і цілком готова маніпулювати навколишніми, якщо тільки це допоможе їй досягти мети.

Скорпіон

Зовні ця дівчина виглядає зарозумілою, не соромиться висловлювати свою думку, але ніхто не знає про те, який секрет криється в її серці.

Попри її зовнішню неприступність і складний характер, жінка-Скорпіон вміє бути вірною, відданою і люблячою.

Стрілець

Жінка-Стрілець – це вільна жінка, любляча жити так, як вона того хоче. Але неважливо, наскільки сильно вона демонструє, що їй все одно, що про неї думають навколишні – насправді заради визнання і слави вона готова піти на багато що.

Саме з цієї причини вона так часто скаржиться на те, що світ до неї несправедливий.

Козеріг

Вона завжди намагається виглядати врівноваженою і розслабленою, і ніколи не забуває нагадати вам про те, що вона мудра і досвідчена людина.

Однак під цією маскою ховається вперта дитина, якій неймовірно складно піти на компроміс. Якщо вона з вами не згодна, не чекайте від неї, що вона визнає справедливість ваших аргументів. “Я сказала ні значить ні! Кінець дискусії».

Водолій

Маски цієї жінки товсті і непроникливі. Вона любить все яскраве, кольорове і ексцентричне. За маскою показної хоробрості ховається тонкий психолог. А ще ця жінка здатна поставити чужі інтереси вище своїх.

Риби

Зовні ця дівчина справляє враження ніжної і вразливої принцеси, яка бажає одного – щоб у її житті з’явився прекрасний лицар, який захистив би її від усіх життєвих негараздів. Однак насправді вона зовсім не така безпорадна. Представниця цього знака відмінно знає, що її сила в жіночності і показній уразливості. Вона чудово розуміє, як звернути все це собі на користь.

Пам’ятайте про те, що кожна жінка унікальна, так що не робіть поспішних висновків. Адже в прекрасній половині людства укладено набагато більше загадок, ніж є відповідей на них.

Ви згодні з вище описаним?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector