Мати забрала додому сина і почала підготовку до похорону. Зібралися всі родичі і близькі, друзі та колеги

Медицина завжди була однією з найбільш складних і відповідальних галузей науки, на жаль, навіть в наш час лікарські помилки трапляються і часом тягнуть за собою жалюгідні і жахливі наслідки. В першу чергу тут впливає людський фактор. Звичайно, зараз кожен лікар має доступ до сучасної апаратури для діагностики та своєчасного виявлення хвороб, але якщо цей конкретний лікар проспав або прогуляв одну єдину лекцію і не побачив вирішального симптому – це може потягнути за собою навіть летальний результат. Статистика говорить, що через подібну халатність тільки в Сполучених Штатах Америки в рік помирає близько двохсот п’ятдесяти тисяч осіб.

Одним з подібних випадків став інцидент в Індії, там молодого хлопця вісімнадцяти років майже кремували заживо, оскільки лікарі визнали його померлим. Спочатку його доставили в лікарню з високою температурою, сильною нудотою і блювотою. Перша підозра впала на гепатит, що в Індії не рідкість. Але лікування не дало ніякого результату, стан пацієнта значно погіршився і хлопець впав в кому.

Приблизно через тиждень лікарі зробили помилковий висновок, про те, що мозок хлопця перестав функціонувати, отже, його варто відключити від апарату життєзабезпечення.

Мати забрала додому сина і почала підготовку до похорону. Зібралися всі родичі і близькі, друзі та колеги для прощання з хлопцем. Але тут сталося диво, убита горем мати помітила сльози в куточках закритих очей сина і викликала лікаря. Він засвідчив, що серце хлопця б’ється, він продовжує дихати і без спеціальних апаратів.

Через три дні пацієнт опритомнів, хоч і був дуже слабкий.

Такі жахливі випадки лікарської недбалості відбуваються по всьому світу і від такого жаху, на жаль, ніхто не може бути застрахований. У нас є кілька порад, як уникнути подібної долі. Особливо якщо лікування обіцяє бути тривалим. Звертайте увагу на кваліфікованість вашого лікаря. У сучасному світі можна почитати відгуки абсолютно про все, в тому числі і про клініку і її пацієнтів.

Крім того стежте, перевіряйте, уточнюйте і звіряйте які аналізи вам призначені, і які зроблені, обов’язково перечитуйте інструкції до призначених препаратів, їх показання і протипоказання. Так само, якщо вам знадобиться операція, уточнюйте яка саме і на якому органі.

Неодмінно дізнайтеся альтернативну думку, зверніться до декількох фахівців в різних клініках.

Ми сподіваємося, що наші поради вам ніколи не знадобляться, але все ж це важливі речі, які краще знати і бути готовим до будь-якої ситуації.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector