“Мене надихнув чоловік”. Українська балерина Олеся Воротнюк розповіла, чому наважилася піти до тероборони

Відклала на невизначений період свої пуанти і взяла до рук зброю – українська балерина розповіла, чому вирішила захищати рідний край від окупантів і вступила до лав територіальної оборони. 

Найбільшим натхненням до здійснення такого сміливого кроку стала згадка про чоловіка, який загинув кілька років тому на сході України. 

“Коли йшла до місця, де формували військовий резерв країни – готувала себе до того, що мене не візьмуть. Звісно, коли стільки чоловіків виявили бажання стати на захист Батьківщини, хто ж буде брати до уваги амбіції балерини Національної опери. Ніхто ж не знав, що я приховала непоганий козир в рукаві. Я вмію дуже добре стріляти. Колись це було моїм хобі. Мабуть, це й допомогло мені досягти бажаного. Тепер я воюю!”

З того часу, як Олесю взяли до Київської ТРО, вона вже встигла попрацювати на блокпостах, патрулювати містом і допомагати людям евакуюватися з тих міст, які перебували під постійними обстрілами. 

“Я впевнена, що знаходжуся на своєму місці. Бачу, що ми маємо справу з нелюдами, які прийшли до України по унітази. Заради сина я маю вибороти те, за що 3 роки тому поклав своє життя мій коханий чоловік. Я знаю точно – тепер у нас все вийде”.

Чого мене вчить ця історія:

Боротися зі злом – покликання кожного з нас, незалежно від того, хто ми – балерини, співаки, військові чи вчителі. Ми повинні об’єднувати свої сили – лише тоді здобудемо перемогу! 

Чи надихнула Вас історія Олесі? 

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector