Наш зять батька свого не знав, а його мама була кухарем в шкільній їдальні, працювала за копійки

Закоханість закриває людина очі. І хоч як би я не намагалась натякнути донці на правду, все ж вона нічого реального не бачить. Закохана і все. Живе у своєму рожевому світі. На жаль…

Ми з чоловіком разом зі студентських років. Разом вчились, потім працювали в державній лікарні, згодом назбирали трохи грошей і нам вдалось відкрити свою справу. Зараз у нас власна приватна клініка. Усі важливі рішення по керівництву клінікою ми приймали разом, працювали на совість, тому нам і довіряли люди. У нас працювали лише найкращі фахівці, тому послуги справді не дешеві, але за якість відповідає кожен. Ми маємо найновішу техніку і всілякими можливими способами забезпечуємо комфорт нашим клієнтам. От і доня наша змалку полюбила медицину, тому після школи вступила в медичний, то ми й не проти з чоловіком, буде, кому передати бізнес.

Поки Марічка (дочка) вчилась в університеті, то добре здружилась з одним добрим хлопцем — красивий, балакучий, вміє розсмішити. От дочка й закохалась у нього по вуха. Але сім’я у хлопця була, легко кажучи, така собі. Батька свого він навіть не знав, а мама була кухарем в шкільній їдальні, працювала за копійки. Бідній жінці не вистачало грошей, щоб навіть прогодувати трьох своїх дітей, тому Юрко часто працював після навчання. Роботи не боявся, брався за те, що пропонували. Хоч він і не був багатим, але кмітливими і працьовитим, тож ми з чоловіком прихильно ставились до нього. Бо що, судити людину за його сім’єю? Він же не винен, що народився  такій сім’ї.

Коли закінчилось навчання і інтернатура, дочка з Юрком вирішили одружитись. І ми погодились, хоча були якісь сумніви. Квартира на дочку вже давно чекала, тобто жити їм буде де. А Юрко ж навчався на стоматолога, тому ми вирішили допомогти йому з власним кабінетом. Ми зробили усе: знайшли приміщення, допомогли з паперами, зробили ремонт, закупили обладнання… У Юри було усе, щоб почали добре заробляти. І справи справді добре рухались. Згодом він найняв кількох працівників, а сам керував клінікою.

А в той час Марічка народила онука. Мені було її шкода, бо була якась така втомлена, постійно з дітьми, казала, що Юрко затримується на роботі. Якось він сказав, що хоче запровадити дещо нове в своєму кабінеті, тож їде на навчання за кордон. Ми навіть не підозрювали, до чого це може призвести…

Минуло уже місяців з 6. А кілька днів тому подруга розказала, що бачила Юрка в ресторані з якоюсь кралею. Я не вважала це проблемою, але дочці розповіла. Марічка запитала його про ту жінку, а він у відповідь влаштував скандал і звинувачував її в недовірі. Звісно, ми були шоковані такою реакцією. А потім прийшла та блондинка до моєї дочки з онуком і сказала, що вагітна. Від нашого зятя.

Марічка не вірить, бо сліпо кохає. Але ми з чоловіком уже знаємо правду, бо зять справді регулярно зустрічався з тою жінкою. А пів року тому їздив з тою жінкою відпочивати, а не навчатись.

Ми вимагаємо, щоб донька з ним розлучилась. І хочемо відібрати у нього керівництво над клінікою, бо там УСЕ було зроблено за наші гроші. Та що там, чоловік давав гроші навіть на комунальні послуги! А дочка все сліпо вірить йому. Каже, що піде за ним, навіть якщо він буде без грошей і клініки. Це незрозуміла ситуація. Марічка ще не має життєвого досвіду, вона жила в достатку і мирній родині, вона не знає, що такі люди не змінюються.

Що нам робити? Серце болить за дитину.

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector