Ми з ним прожили в шлюбі 35 років … А тепер розлучаємося. Я до нього шкірою приросла за 35 років, а він, мабуть, навіть і не здогадується…

Ми з ним прожили в шлюбі 35 років … А тепер розлучаємося. Мені 62, чоловікові – 68. А я думала, що у нас все добре …

На цей Новий рік діти, як завжди, віддали нам котика і поїхали святкувати. Чоловік сказав, що з’їздить на могилу батьків і провідає сім’ю сестри – вихідних багато, а вдома сидіти нудно. І поїхав.

Через тиждень повернувся. А ще через тиждень сказав, що подає на розлучення, що так жити більше не може, і там є людина, яка буде його лікувати. Я сказала – твоє право. Виявилося, що недавно через інтернет його розшукала жінка, яка 40 років тому з ним зустрічалася. Вони стали листуватися, а вона з того ж міста, що і його сестра. Він скористався моментом на Новий рік і поїхав не так до родичів, як до неї.

Три дні прожив у неї. З його слів, вони один одному сподобалися. Вона вдова. Мабуть, він їй там наспівав, як йому погано в нашій родині, що він тут нікому не потрібен і т.д. Вона йому сказала – кидай сім’ю, у мене все є: 3-х кімнатна квартира, дача, машини і я тебе вилікую. Він захлинаючись розповідав, що вона екстрасенс, займається китайською медициною і навіть лікує рак на ранній стадії. І якщо він привезе папір про розлучення і одружиться з нею, то вона на нього перепише дачу і подарує машину, а ще займеться його лікуванням.

І ось почалася свистопляска.

Отож, відразу після цього, він сказав мені бігти в РАЦС. Я не стала цього робити, сказавши, що під їх дудку я танцювати не буду. Тоді він нишком пішов і подав до суду на розлучення. Про суд я дізналася випадково. Пішла я туди і поцікавилася – які у нього до мене претензії.

Виявляється він написав, що останні 15 років у нас не було подружніх відносин і 6 останніх років спільного господарства, що є неправдою. Я, звичайно, написала незгоду з таким формулюванням. Тепер чекаю суду.

Так бридко стало від цього всього.

Він, звичайно, стосовно мене вчинив підло. Але ось як назвати цю 67 річну фею, яка своїми обіцянками висмикує мужчину з сім’ї? Слів немає пристойних, тільки матюки. У чоловіка одна нирка і, мабуть, вона йому щось підливала. Така сильна у нього віра в неї … При зустрічі він їй сказав, що п’є по 100 г. На що вона відповіла, що це не страшно. Загалом якесь марення …

Коли я пропонувала йому одуматися, то він мені сказав, що живемо ми як сусіди і який у цьому сенс.

Ось так закінчилося моє сімейне життя. Важко в 62 роки стати самотньою жінкою. Я до нього шкірою приросла за 35 років, а він, мабуть, навіть і не здогадується…

А ви б погодились на розлучення?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector