Мій коханий обіцяв віддати борг через кілька днів, як тільки прилетить. Йому повинна була прийти зарплата, плюс у нього були гроші на рахунку в місцевому банку

Пів року спілкувалася з хлопцем. Такий веселий, уважний, відповідальний. Одного разу я захворіла і потрапила до лікарні, так він кожен день мене провідував, різні шоколадки приносив. Загалом я раділа і думала – хороший варіант для заміжжя. А потім досить швидко ми почали жити разом на орендованій квартирі, а що довго думати, якщо хлопець тямущий, подумала я. Але наша ідилія тривала недовго, несподівано йому підвернувся відмінний варіант роботи закордоном …. Я, звичайно, відразу була категорично проти, але Вадим все спокійно мені пояснив, і я зрозуміла, що такий шанс буває раз в житті. До того ж він обіцяв заробити грошей і повернутися …

Ми вже давно планували відсвяткувати пишне весілля, вже обговорювали, кого покличемо, і де все відзначати будемо. Я ходила дивитися на весільні сукні, та й подружці похвалилася, не втрималася. Місяць ми спілкувалися в месенджерах, зідзвонювалися щодня. «Доброго ранку», «На добраніч» і таке інше. А потім він потрапив в якусь халепу і йому терміново потрібні були гроші … Почав благати мене позичити йому десять тисяч доларів. У мене таких коштів не було, але ж мова йшла про благополуччя мого майбутнього чоловіка!

Я мучилася і не знала, що ж мені робити. Я пропонувала йому зв’язатися з його родичами, але все безрезультатно. Він сказав, що з родичів у нього лише мати та тітка, батька немає і не було. А мати з тіткою живуть на крихітну пенсію, і самі ледве зводять кінці з кінцями.

Розмови тривали близько місяця … Він говорив, що хоче бути швидше зі мною, що більше нікуди не поїде. Що ми відсвяткуємо весілля, візьмемо в іпотеку квартиру, заведемо діточок, але зараз йому потрібна допомога.

Врешті-решт він таки мене умовив, і я позичила гроші у мами. Мій коханий обіцяв віддати борг через кілька днів, як тільки прилетить. Йому повинна була прийти зарплата, плюс у нього були гроші на рахунку в місцевому банку.

Але ось минув уже тиждень, а на зв’язок він не виходить. Мама мене звинувачує у всьому, а його вважає аферистом. Я дуже засмучена, сподіваюся, що може все обійдеться. 

Як розпізнати щирі відносини, а не обман? Як жити в цьому світі …

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector