Мистецтво бути разом: 7 правил щасливого шлюбу

Ми звикли бачити щасливе подружжя на телевізійних екранах, де вони турбуються один про одного, проходять разом всі життєві перешкоди й навіть під час сварок та розголосу думок, згодом миряться та знаходять правильне рішення.Чи можлива така картинка ідеальних стосунків й у реальному житті, а не лише в кіно?Чи серед нас є багато більше  нещасливих пар? 

Ось декілька правил, які допоможуть налагодити стосунки та зробити щасливими вас:

Взаємна турбота 

Ми знаємо, що безпрограшний шлях показати своє кохання – це дорогі подарунки: вишукані прикраси, великі букети з троянд або ж багато різноманітних варіантів.Але часто кохання потрібно підживлювати й звичайними щоденними вчинками.Наприклад, під час приготування вечері дружина зготувала улюблену страву чоловіка або придбала пляшку вина, яке він обожнює.Чи чоловік, проходячи повз вітрину з красивими сукнями, вирішить зробити невеликий сюрприз – купити найкрасивіше плаття з усіх.Адже він хоче, щоб його жінка виглядала у ньому вишукано та почувала себе коханою. Навіть звичайна фраза з ніжним тоном  “Доброго ранку, коханий/ кохана!” зробить день приємним. 

Правда, з роками буденність починає помалу гасити ту пристрасть, яка була на початку відносин.Тому необхідно додавати нову порцію жаги кохання.Наприклад,  один сімейний психолог провів досить цікавий експеримент: пара, яка проживала разом у шлюбі понад 10 років, впродовж дня повинна була  робити один одному приємні вчинки – приготувати сніданок,  допомогти у прибиранні чи просто сказати комплімент  в обмін на “валюту” – спеціальні купони.Головна мета завдання полягала в тому, що обидва партнери мали зібрати однакову кількість  купонів.Однак, подружжя настільки захопила ця гра, що вони й надалі продовжили цю традицію та змінили своє ставлення один до одного.Таким чином, вони “освіжили” свої стосунки. 

Йти на компроміс та шукати вихід

Щасливі пари знають, що компроміс – це не жертвувати своїми інтересами заради когось.Наприклад, домовитися заздалегідь про плани на вихідні. Поїхати разом на озеро або ж просто відпочити вдома при перегляді фільму.Або ж якщо ви хочете піти на футбольний матч, а ваш партнер воліє відвідати виставку, то можна домовитися про чергування вашого спільного дозвілля.Найголовніше у стосунках – це вміти домовлятися та шукати вихід з ситуації, а не ставити вашого партнера перед фактом, тим самим знецінюючи власну думку та інтереси у стосунках. 

Розуміти один одного

У деяких родинах можливо траплялися такі ситуації, коли чоловік після важкого робочого дня чує від дружини нарікання щодо домашнього  господарства: прання білизни, виховання дітей, прибирання будинку,  приготування їжі на всю родину, а на себе часу нема.У відповідь на такі незначні претензії чоловік починає скаржитися на важку роботу, тим самим наводить свої аргументи.У щасливих родинах подружжя поважає роботу кожного партнера та цінує його роботу в офісі чи по господарстві.Важливо, щоб після роботи жінка зустріла свого чоловіка з посмішкою та пара розповіла, як вони провели свій день.У такий момент відбувається обмін підтримкою, а негативні моменти краще не згадувати або ж розповісти про них коротко без акцентування уваги. 

Разом розв’язати старі  проблеми за допомогою нових шляхів

Нерідко навіть у щасливий родинах є певні труднощі, з якими постійно стикається пара. І часто через такі проблеми у пари виникають серйозні конфлікти.Але є чудовий спосіб, який допоможе уникнути такого “каменю спотикання” – потрібно шукати вихід разом, яке буде влаштовувати обох.Такі речі інколи даються досить важко, але потрібно їх подолати.Наприклад, зустрітися з його батьками на нейтральній території – у кафе чи організувати пікнік, щоб мінімізувати можливі причини для конфлікту з ними та не слухати повчань, адже вони старші люди.Після спокійної розмови приходить мир та спокій і надалі парі стає набагато легше шукати вихід з проблемних ситуацій.

Знати міру 

Ми всі різні люди та не існує  цілком однакових людей, навіть якщо ця пара досить довго разом. Кожен з партнерів має свою “родзинку”, тому варто  порозумітися одразу.Дружина полюбляє відвідувати уроки танго, а чоловік – кататися на сноуборді чи лижах.Навіть коли захоплення вашого партнера у вас викликають страх – потрібно перебороти себе.Тому дружина вирішила декілька разів прокататися, щоб відчути те, що відчуває її чоловік під час цього заняття.А вечері вони вирішили разом відвідати клуб, у якому вона займається.Ніхто з партнерів не виставляв взаємні претензії один одному, адже  у стосунках кожен має право на власні хобі та це не матиме жодного негативного впливу. 

Не забувати про почуття гумору

Найлегший та найкращий спосіб зняття напруги – це пожартувати.Якщо знайти свої особливі “фішки” щодо жартів, тоді проблема може легко зникнути. Гумор – це чудова річ, яка може зблизити вас ще більше.Наприклад, ви почнете переглядати удвох гумористичні шоу або ж читати смішні уривки з книг.Таким чином, ви починаєте ще більше розуміти один одного.Ну і звісно приємний бонус – ви можете дозволити собі жартувати у ліжку, що, без сумніву, приносить нові відчуття. 

Запитувати та знати  думку одне одного

У по-справжньому щасливих родинах уникають такої фрази, як “Ти вважаєш, що я думаю…..”.Таким чином можна тільки погіршити стосунки зі своїм партнером, адже не варто додумувати певні речі за когось.Це знецінює вашого партнера.Найкраще – це просто підійти й запитати “Як ти гадаєш/ Як ти думаєш….”.Таким чином ваш партнер зрозуміє, що вам важлива його думка та він буде також звертатися до вас взаємно. 

Чи дійсно такі маленькі вчинки та слова можуть мати великий вплив на ваші стосунки з партнером та зробити вас щасливішими? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector