Модно і тепло. На що слід звернути увагу при виборі пуховика?

Виглядати жіночно і залишатись у теплі – чи не основне завдання модниць у холодну пору року. Так довго красуні намагались уникати громіздких пуховиків, надаючи перевагу пальто чи курточці “по фігурі”. У результаті, без застуд не обходився ніхто. Зараз же диктатори світу моди зробили справжній подарунок жінкам, добряче попрацювавши над переліком трендових пуховиків. І цей крок вперед буквально таки зруйнував усім відомий закон: “Мода потребує жертв”.

Дочекались. Відтепер, мерзнути взимку вважається моветоном. Плануєте оновити свій гардероб стильним пуховиком? Варто дотримуватись кількох простих і вкрай практичних правил.

Чим масивніше – тим краще

Забудьте про епоху, коли усі гадали, що тільки приталені речі підкреслюють фігуру. Зараз щоб виглядати стрункішою достатньо лише придбати пуховик на розмір більший. І, нарешті, бабусі мають рацію у моді. Під пуховик формату оверсайз не тільки можна буде нашарувати якомога більше вбрання (що теж вважається вдалим модним рішенням), вільний верхній одяг також зробить вас стрункішою. Не сумнівайтесь, той самий масивний пуховик на вішалці, якого ви так старанно уникали роками, сьогодні подарує вам таку бажану легкість взимку. І кожна без винятку виглядатиме більш тендітною, якщо одяг не буде стискати її тіло.

Забути про міні? Обираємо довжину

Якщо обираєте пухових на міжсезонний період – зверніть увагу на короткий і об’ємний. Саме цей фасон став, без жодних перебільшень, хітом кількох останніх сезонів. Є лише одне застереження: пуховик-“хмаринку” краще обирати жінкам із вищим зростом та вузькими стегнами. У протилежному випадку – мода зіграє з вами злий жарт.

Більш універсальний варіант – довжина максі. Ця модель не тільки підійде красуням із різними типами фігури, але й стане незамінною взимку. Ви, напевно, чули про такі тренди, як “кокон”, “покривало” і “зефір”. Усі вони подібні за своєю масивністю, проте є кілька незначних відмінностей. Кокон звужується донизу, зефір довжиною вище коліна, а покривало – стандартного прямого крою і максі, часто із асиметричним верхом. Кожен із цих варіантів не тільки відмінно зігріватиме вас у холодну пору, але й стане стильним доповненням до будь-якого образу. Єдине: не прогадайте із кольором і дизайном.

Взимку буде яскраво

Окрім базових кольорів – пастелі, чорного і білого – дизайнери радять звернути увагу на трендові у цьому сезоні яскраві відтінки та неон. Разом з тим, не варто обмежувати свій образ одним яскравим акцентом. Неабияк вдало виглядатиме поєднання і двох “основних” кольорів при виборі вбрання. Класика класикою, а взимку таки бракує фарб – чому би й не додати їх за допомогою стилю?

Серед актуальних відтінків прийдешнього сезону фахівці виокремлюють насичений червоний, яскраво-рожевий, смарагдовий, оливковий, темно-синій, коричневий, блакитний, світло-сірий, ніжно-персиковий, винний і “темний чеддер” (що між жовтим і помаранчевим). Звісно, куди ж без тваринних принтів, неону і металіку.

Обираємо якість

Якщо із фасоном та кольором уже визначились, наступне, на що варто звернути увагу – бірка. На ній має бути написано два англійських слова “down”(пух) і “feather”(перо). Тут усе просто. Чим більше пуху – тим пуховик тепліший. Найкращим співвідношенням пуху до пера для холодних зим вважається 70/30. Якщо взимку ви не плануєте довго бути на морозі або ж у вашій шафі ще є шуба – можна обійтись і 60/30 та навіть 50/50. Такі моделі візуально виглядатимуть легшими.

Не готові носити синтетику? Тоді проходьте повз пуховиків, що містять “polyester”, “cotton”, “wool” – під цими словами вам намагаються продати не пуховик, а куртку на ваті чи синтепоні.

Ще один важливий критерій – розподіл пуху. Він повинен розміщуватись невеликими блоками, в ідеалі – 20х20. Як слід обмацайте виріб і переконайтесь, що у ньому немає комочків. Адже саме скупчення пуху є першим сигналом, що пуховик прослужить вам не довго. Згодом стисніть частину пуховика і простежте, наскільки швидко матеріал повертається в норму. У якісних пуховиках на бірці цей коефіцієнт – “fill power” – 550 і більше. Також обов’язково пуховик слід перевірити на дефекти. Крій повинен бути міцним і рівним, фурнітура – надійною. А ще – гумка на манжетах для максимального утеплення.

Як прати пуховик?

Це запитання турбує усіх, але не кожний при покупці пуховика звертає увагу на такий важливий критерій, як вказівки стосовно прання на бірці. Якщо їх немає, цілком можливо, що виріб – фальшивка. Зрештою, і для таких випадків у нас є кілька незамінних порад:

  • разом із пуховиком рекомендується закинути до пральної машинки кілька м’ячиків для тенісу – вони не дадуть пуху збитись в комки;
  • прати пуховики необхідно при температурі не більше, ніж 40 градусів та при бережному режимі віджиму;
  • мийні засоби для прання повинні підбиратись не менш ретельно – це спеціальні порошки із антибактеріальним ефектом.
AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector