Молодий тато розповів, як підтримати дружину і зберегти відносини в найважчий період життя

Народження дитини – це прекрасний період. Але багато пар, які пережили його стверджую, що ризик розійтись після появи на світ первістка дуже високий. В цей час, як ніколи, необхідно чути партнері та прислухатися до його потреб. 

Тед Гондер, батько трьох синів, у свої 29 років зрозумів як потрібно підтримувати свої дружину Франческу. Він довго йшов до цього усвідомлення, і тепер, через роки  спільного батьківства, зізнається, що зрозумів наскільки великий вклад його дружина зробила для цілої сім’ї.

Тепер чоловік хоче поділитися своїми міркуваннями з молодими батьками, щоб вони могли уникнути помилок і зберегли свої стосунки після народження дітей.

“Зараз мені 29 років і я є батьком трьох чудових синів, які подарувала мені моя дружина Франческа. Якби у мене була можливість зустріти себе бездітним у 24-річному віці, то от, що я хотів би сказати собі:

1. Твоя кохана дружина носила у собі дитину цілий 9 місяці. Настала твоя черга носити малюка. Таким чином ти не лише, дозволиш своїй коханій відпочити, але й зміцниш зв’язок зі своїми дітьми.

2. Не думай, що годувати грудьми – це просто. Це часто незручно, і, майже, завжди, боляче. Тому візьми на себе інші обов’язки в догляді за дитиною: міняй підгузки, купай, і грайся з ним. Ти швидко звикнеш до цього, а твоя кохана вважатиме тебе найкращим чоловіком у світі.

3. Народження дитини не означає, що твоя дружина перестала бути жінкою і потребувати від тебе чоловічої опіки. Нагадуй їй яка вона гарна, кажи про те, як любиш і радуй її маленькими дрібничками.

4. Організм твоєї дружини зробив чудо – народив дитину. Ми сприймаємо це буденно, але для кожної жінки це величезне випробування. Тіло набирає вагу, гормони стрибають, а настрій змінюється щохвилинно. Не засуджуй свою кохану за зайві кілограм чи післяпологовий синдром. Краще допоможи їй викараскатися.

5. Запам’ятай, народжувала вона, а не ти. Тому, якщо у неї звиває дах, ти мусиш залишатися спокійним. Це скоро пройде. Але, якщо ти також вдаватимешся в істерики, ви можете розійтися. Намагайся перевести її увагу на щось приємне, щоб заспокоїти та вгамувати. Ти мусиш стати в цей період сильним і мудрим!”

Франческа дуже пишається своїм чоловіком. Вона впевнена, що «за кожним міцним шлюбом стоять двоє, які постійно інвестують в зростання один одного». Жінка не заперечує, що часом вони сваряться і сперечаються, але з кожним конфліктом вони розуміють один одного трішки краще, а їх відносини значно зміцнюються.

Франческа і справді дуже пишається своїм чоловіком. Вона зізнається, що сварки у їхніх стосунках бувають, які у всіх парах. Але вона завжди відчуває підтримку чоловіка і його любов, тому повністю довіряє йому. Жінка стверджує, що чоловік допоміг їй пройти цей важкий шлях народження дітей і “а” до “я”. І для неї це значить дуже багато.

Поради Гондера вражають. Залишається лише побажати кожному чоловікові стати такою ж підтримкою для своєї дружини.

А що ви думаєте з цього приводу?

 

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector