Я вважаю, що дитина має бути з батьками, а не на голові у бабусь. Народжували? Виховуйте!

Мої свати сидять з внуком кожних вихідних. Невістка, ймовірно, подумала, що і я буду бігати у них на побігеньках. Але я вважаю, що дитина має бути з батьками, а не на голові в інших людей. Народжували? Виховуйте! Вчіться співіснувати з дитиною. Бо ось передачки дитини з рук в руки – це повна безвідповідальність.

В моєму житті склалася доволі непередбачувана для мене ситуація. Почнімо з самого початку. За освітою, я викладач німецької мови. Але останні 15 років, школа, де я працювала, перекваліфікувалася на викладання англійської мови, а вчителів з німецької відчутно скоротили. Я мусила піти з попереднього місця роботи та останні 12 років працювала в важких та нецікавих умовах, перебивалася репетиторством і дуже втомлювалася. 

Саме тому пенсії я чекала, як порятунку. І нарешті цей час настав. Через тиждень я виходжу на довгоочікувану пенсію. Я вже з нетерпінням чекаю того моменту, коли зможу насолодитися свободою. Але, виявляється син з невісткою підготували для мене інші плани.

Того тижня вони заявилися до мене і поставили перед фактом, що я мушу залишитися з їхнім трирічним сином, поки вони відпочиватимуть тиждень у Туреччині. Я розумію, що це мій онук, а я його рідна бабуся. Тому я купую йому все необхідне і відвідую. Але сидіти з малою дитиною цілий тиждень – це не про мене. Я своє відсиділа. Ще не встигала на пенсію вийти, а вони вже мені на голову лізуть. Це хамство якесь.

Я чекала цього часу, коли зможу відпочити. Взагалі не розумію, чому вони вирішили, що з їхньою дитиною має хтось бавитися, поки вони ніжаться на пляжі? Коли ми були молодими, то не лишали сина у батьків навіть на годину. Це нонсенс. Син наш, а, отже, й ходив всюди з нами. Зараз мода якась така у молоді – народжувати для бабусь та дідусів. Я не розумію, чому мій син взагалі подумав, що я на таке погоджусь. Це, напевно, невістка його на таке намовила. 

Мої свати сидять з внуком кожних вихідних. Невістка, ймовірно, подумала, що і я буду бігати у них на побігеньках. Але я вважаю, що дитина має бути з батьками, а не на голові в інших людей. Народжували? Виховуйте! Вчіться співіснувати з дитиною. Бо ось передачки дитини з рук в руки – це повна безвідповідальність.

От чому, поясніть мені на милість, я маю доглядати малу дитину, вставати рано, або й серед ночі, варити йому каші, мити, міняти памперси та прати речі у такому віці? Їм що, зовсім мене не шкода? Тим більше, одна справа, якщо якась робота, а то ж відпочинок, розваги. Син образився на мене, коли я відмовила йому взяти дитину на тиждень. Сказав, мовляв, всього лише тиждень, а я і те відмовляюся, погана з мене бабуся. А я не хочу, щоб це їм звичку увійшло. Дитина потребує уваги батьків, тому батьки мають бути з дитиною і крапка. А я жінка вже не молода і дуже хочу відпочити на пенсії.

Я не хочу сваритися з сином і невісткою. Але й не хочу, щоб вони звикали до такого безвідповідального життя. Тим більше, я заслужила відпочинок, в мене на нього багато планів. А, якщо візьму дитину на тиждень, вони залишатимуть й надалі. Так я ніколи не відпочину.

А що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector