Я все частіше думаю про те, що даремно наважилася народжувати.
У мене був роман з одруженим чоловіком. Вони з дружиною не могли мати дітей і він був впевнений, що проблема в ньому. Тож коханець неодноразово розповідав мені про те, що хоче нащадків і навіть готовий розлучитися, якщо я народжу. Незабаром його мрії здійснилися і я завагітніла.
І він розлучився, але не з дружиною, а зі мною.
Оскільки я сама хотіла дитинку, то вирішила, що буду народжувати. Та після появи доньки почалося жахливе.
Я робила все, що повинна робити мама для дитини. Однак у моєму серці не було любові до немовляти. Своїми почуттями і переживаннями я поділилася з матір’ю. Вона сказала:
– Доню, усім важко спочатку. Ти звикнеш і стане легше. Наберися терпіння.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Та з часом все тільки погіршується. Спочатку у нас були проблеми з горщиком. Я ніяк не могла доньку до нього привчити. Мене це дуже дратувало. Були і крики, і плачі, і навіть доводилося бити по дупі. Надіялася, що якийсь з цих методів допоможе.
Крім цього ще є безліч інших проблем. Донька не хоче говорити. Вона видає звуки чи окремі слова, але ніколи не повторює за мною. А ще малеча не знає кольорів і не розуміє, коли я їй щось пояснюю. Забороняю малювати на стінах, а вона далі за своє. Чи варто згадувати про постійні істерики та сльози? Донька плаче, бо не отримує бажаного. Інколи вона просто не може донести, що її турбує.
Немає в моєму серці до неї ніжних почуттів. Одного разу мені довелося відлучитися на 3 дні і за цей час я зовсім не скучила за донькою. Навпаки, мені сподобалося бути наодинці з собою. Здається, я помилилася, коли вирішила народжувати.
Мабуть, я б віддала дитину в дитячий будинок, якби не боялася осуду зі сторони оточуючих. Мати продовжує мене заспокоювати і переконувати в тому, що згодом стане легше. Та я вже зачекалася цього моменту і маю сумніви, що він коли-небудь настане.
Мені прикро, що все так склалося. Не легко жити з розумінням того, що ти не любиш свою дитину. Можете мене за це засуджувати, але принаймні я чесна перед собою і перед вами. Та якби її рідний батько не покинув нас, все могло б скластися по-іншому.
Нещодавно я довідалася, що вони з дружиною скоро стануть батьками. Вони наважилися на ЕКО. Мабуть, я ніколи не пробачу йому цього вчинку.
Які у вас думки щодо цієї ситуації?
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
“У снах завжди приходять підказки” — тлумачення снів за днями тижня
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Свекруха мене, як невістку, відразу не сприйняла. Затялась, сказала, що навіть на наше весілля не прийде. Слова свого дотримала. В ту суботу, коли ми з чоловіком побрались, вона пішла копати картоплю
Як привчити себе регулярно готувати чебуреки. Рецепт чебуреків з м’ясом
Кращі маски для глибинної підтяжки шкіри обличчя – готуємо у домашніх умовах та тішимось результатам!
Короткий психологічний тест, який відкриє Вам очі на власну особистість
Замість пояснень Ігор почув, що дружина подає на розлучення! І це після всього, що між ними було
Після того, як я побачив, де живе моя мама, мене охопив розпач. Я картав себе за те, що понад 20 років ображався на неї
Через свою різкість посварилась зі свахою і невісткою. Та я вважаю, що все зробила правильно
Пропустила весілля дітей, бо заробляла їм на життя. А вони мені ще й як віддячили
Начальник звільнив стару прибиральницю, а вона сказала йому три слова, які повністю змінили його життя
Я сказала свекрусі, що вона може пожити у мене всього декілька днів, а потім нехай сама вирішує свої проблеми. Я її у гості до себе не запрошувала, а тим паче не дозволяла тут жити. А пані Галина подумала, що я просто так жартую і мій чоловік також посміявся
“Олю, ти така класна!” – із захопленням сказала подруга. “Так, я знаю”, – відповіла впевнено
Та хіба так можна – проміняти ювілей рідної матері на вечірку з друзями?Я ще за місяць до свята попередила сина з невісткою. А вони сидять у телефонах, голови не підіймають – тільки кивають у відповідь
