На прохання дружини побудував на дачі альтанку і вмонтував кухню для готування на свіжому повітрі. Фото до і після

Надзвичайно зручно і практично влітку готувати у відкритому приміщення. Адже, близько зелень та овочі, та гріх у прекрасну погоду сидіти в будинку. Тому, ми з дружиною вирішили побудувати альтанку і вмонтовану туди кухню.

Спочатку потрібно прокопали ями під точковий фундамент. Залили в опалубку бетонні прямокутники на глибину близько двадцяти сантиметрів. У висоту опори виступали на стільки ж.

 Дерев’яну конструкцію зсередини додатково підсилили металом — аби був надійний каркас.

При складанні альтанки додайте діагональні лаги, завдяки яким вертикальні бруски будуть надійно пов’язані між собою.  Дах зробили подвійні з дощок і шару ОСБ, щоб вся волога від опадів стікала з неї на землю і не затримувалася.

Під м’яку черепицю був прокладений спеціальний підкладковий шар, який вкриває дах від низу до верху з нахлистом між шарами в десять сантиметрів. Стик промазали мастикою і додатково закріпили матеріал цвяхами з капелюшками збільшеної площі.

Потім почалося укладання фінішного матеріалу — гнучкої черепиці.  Вона лягає смугами, які для гідроізоляції прозиваються мастикою. Наступний шар кладеться з нахлистом в десять сантиметрів, і так далі. Плюс вся поверхня зміцнюється цвяхами.

Все покрили лаком — щоб дерево прослужило як можна довше. З будинку підвели воду по трубах з поліпропілену. Використовували цей матеріал тому, що з ним дуже легко працювати.

Вийшла дуже красива і  функціональна альтанка. Фундамент під нею не суцільний, тому повітря вільно циркулює і нижні бруси не гниють від контакту з сирою землею.

А ви хочете собі таку альтернативну кухню?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: