Набридли ці «добрі» гороскопи – ми зібрали неочевидну правду про всі знаки Зодіаку

Овен

Овен часто ставить свої потреби вище інших. Тому його називають егоїстом, але це не завжди так.Вони надзвичайно вперті та можуть суперечити самі собі.Овни вміють довіряти людям. але, якщо хтось їх зрадить, то більше не поверне попередню довіру.Вони імпульсивні й непослідовні. Так, вони не ідеальні, але їхні вчинки мають сенс, можливо, просто ви їх не розумієте?

Телець

Тельці дуже люблять все контролювати. Іншим людям може здаватися, що це негативна риса, але Тельцю так комфортно. Він намалював собі свої ідеали ще змалку і тепер вперто шукає їх у реальному життю. Якщо хтось, або щось не відповідає цим ідеалам Телець прощається з цим.

Близнюки

Близнюків важко зрозуміти. У них 5 п’ятниць на тиждень. Вони дуже вибухові. Якщо щось пішло не так, то Близнюк може стати досить руйнівним і небезпечним. Він змете все на своєму шляху. Тому просто старайтесь не гнівити Близнюків, бо коли вони добрі, то просто наймиліші люди у світі.

Рак

Якщо Рак сказав, що не відповість кривдою на кривду, то це чиста правда. Цей знак не мстивий. Але, якщо він сказав, що забув про вашу кривд, то можете бути впевнені, що вас обманюють. Адже Раки нічого не забувають. Вони все складають в шкатулку, щоб потім зважити всі “за” і “проти” та зробити доленосний висновок.

Лев

Леви люблять похвалу. Ні, вони без неї жити не можуть. Лестощі вони відчувають прекрасно, тому шукають людину, яка б захоплювалася ними щиро. А якщо вона перестає захоплюватися, то шукають іншу, а потім іншу. Але найгірше – коли хтось намагається затьмити Лева. Такого гордовитий знак не залишає просто так.

Діва

Діви перфекціоністи. Вони перебирають людьми, як сукнями в шафі. Вони можуть відмовитися від вас просто за якийсь маленький недолік. Але від цього пошуку ідеалу Діви й самі страждають не менше. Адже вони постійно намагаються зробити з себе щось краще, ніж було вчора. Якщо Діва знаходить когось, то це, скоріш за все, еталон краси та розуму.

Терези

Терези постійно сумніваються. Вони всім надокучають, питаючи поради. Люди люблять їх в моменти, коли перед Терезами немає складного вибору, бо тоді вони дуже затишні та доброзичливі. Але, коли приходить пора зробити якийсь важливий крок, вони можуть виїсти співрозмовнику всі мізки, добитися поради, а потім зробити все навпаки.

Скорпіон

Скорпіони все ускладнюють. Вони вважають просте життям скучним життям. Тому завжди йдуть важчим шляхом. Але найгірше те, що Скорпіони дуже мстиві. Вони не пробачать кривдникові, поки не поквитаються з ним. До того ж цей знак вміє чекати, тому їхня помста особливо неочікувана, болюча і продумана.

Стрілець

Стрільці холоднокровні. Якщо ви вирішите покинути їх, не озирайтесь, щоб поглянути, чи ваш партер Стрілець також озирнувся, бо ні.  Він не озирнеться. Вони закривають двері наглухо і без жалю. Вони відверті та щирі. Тому, якщо Стрільцю щось не сподобається у вас, то він скаже вам в це в лице. Будьте готові!

Козоріг

Козороги дуже загадкові й трохи дивакуваті. Вони відірвані від цього світу. Цей світ для них нічого не значить.Але у них є свій світ. Ось так от і Козороги по-справжньому живуть. Людям може здатися, що Козоріг замкнутий і сором’язливий. Але насправді, йому просто ви та ваші проблеми нецікаві. Тому він ігнорує вас.

Водолій

Водолії  готові прийти на допомогу будь-кому, але от самі приймають допомогу дуже складно. Якщо Водолій тоне, він скоріше вдаватиме, що все добре і піде на дно, але не зізнається, що потребує допомоги. Близькі, хвилюючись за Водолія, намагаються врятувати його силоміць. Але навіть ледь живий він ображатиметься на те, що вони намагаються його спасти.

Риби

Риби повні любові. Вони роздають її кожній живій істоті. Але не всім потрібна любов Риб. Це їх надзвичайно дратує. Тоді настрій Риб нагадує американські гірки: то злість, то спокій, то сміх, то сльози. І так може тривати довго. Словом, емоції у Риб не надто стабільні та відмову вони приймати взагалі не вміють.

А хто ви за гороскопом?

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector