Найбільш самосвідомі знаки Зодіаку

«Я буду вільним лише тоді, коли зрозумію, хто я є насправді.» – Ральф Еллісон «Людина-невидимка»

Коли ви самосвідомі…

Ви розумієте свою власну поведінку, емоції і реакцію на різні речі і ситуації.

Ви не намагаєтеся здаватися тим, ким не є.

Ви повністю себе приймаєте і вам комфортно у власному тілі.

Ви усвідомлено реагуєте на ситуацію, а також не сидите склавши руки і не чекаєте, доки з вами щось станеться.

Ви досить проникливі, щоб добре розуміти інших людей і правильно інтерпретувати різні ситуації.

Самосвідомість це одночасно і мистецтво, і риса характеру, яку можна розвинути з часом.

Рейтинг знаків зодіаку від найменш до найбільш самосвідомих.

12. Близнюки: у вас уживається занадто багато особистостей, і ви найменш самосвідомі

Ваші друзі і члени сім’ї люблять вас за ваші комунікаційні навички і спонтанність. У вас, як у Близнюках, уживаються дві (в деяких випадках більше) протилежні енергії, через що вам часто буває складно сфокусуватися. Коли ваш близнюк починає керувати вашою свідомістю, ви потопаєте в своїй гордості. Кращий спосіб для вас стати більш самосвідомими – визнати, що в вас уживаються протилежні сили. Ви досить нетерплячі, але не переживайте – навколишні люблять вас за вашу доброту, а також розуміють, якими нетерплячими ви можете часом бути.

11. Лев: ви занадто зациклені на собі, щоб бути самосвідомими

Ваша пристрасть знаходиться в тіні вашого егоцентризму. Як Лев, ви завжди прагнете бути в центрі уваги. Така зацикленість на собі заважає вам стати самосвідомим, оскільки ви не сприймаєте критику і хочете, щоб світ обертався навколо вас. Щоб це виправити, вам необхідно навчиться дозволяти іншим знаходитися в центрі уваги.

10. Козеріг: ви дуже зайняті тим, що засуджуєте інших

Як знак Землі, ви втілюєте відповідальність. Також ви високо цінуєте традиції, що робить вас майстрами самоконтролю. Проте, якщо навколишні поводяться не так, як ви вважаєте за потрібне, ви починаєте надто їх критикувати, що заважає вам стати самосвідомою людиною. Бути відповідальними і дотримуватися традицій це дуже добре, але також потрібно навчиться приймати те, як живуть інші, при цьому не засуджуючи їх.

9. Стрілець: ви ідеаліст і екстраверт

Ви дика і безтурботна особистість, якій подобається досліджувати навколишній світ, знайомитися з новими людьми і займатися чимось незвичним. Ви оптимістично налаштовані і вважаєте, що так чи інакше все складеться вдало. Немає нічого поганого в тому, щоб досліджувати навколишній світ, але все ж будьте готові до негативних наслідків, адже в житті не буває одних лише крайнощів, в ньому все збалансовано. Тільки зрозумівши це, ви станете самосвідомими.

8. Риби: ви надто богемні

Ми розуміємо, що у вас є свій власний світ, Риби. Ви стара творча душа. Також ви досить прогресивні, що не дозволяє вам залишатися в тіні в деяких соціальних умовах. Вас можна назвати неймовірно доброю, відданою і позитивною людиною, завжди готовою прийти на допомогу. Проте, вам не варто забувати, що не всі навколишні такі ж прогресивні, як і ви, і в деяких соціальних колах вас ніхто не схвалить. З огляду на вашу примхливість, вам варто хоч іноді виходити зі свого уявного світу і пам’ятати, що в чужий монастир зі своїми статутами не ходять.

7. Телець: ви занадто вперті, щоб побачити, як вас сприймають навколишні

Чесність, відданість, приземленість, відповідальність, дбайливість – в вас є всі якості, притаманні хорошій людині. Однак, ви дуже погано сприймаєте критику. Ви ображаєтеся, коли хтось вказує вам на ваші недоліки. Вам слід зрозуміти, що ніхто не ідеальний. Щоб стати самосвідомим, вам необхідно прийняти той факт, що ви теж іноді можете помилятися.

6. Рак: вам притаманні занадто часті перепади настрою

Ви один з найбільш чутливих знаків серед всіх інших. Ви прямолінійні і завжди показуєте свої почуття. Також ви вмієте співпереживати, що є дуже гарною якістю. Однак, ви часто піддаєтеся емоціям і поганому настрою, замість того, щоб логічно витлумачити ситуацію. Саме це заважає вам стати самосвідомим. Ви володієте здатністю розуміти чужі емоції, просто з цього моменту постарайтеся бути більш раціональними.

5. Овен: обережніше зі своєю імпульсивністю

Ви оптимістична, пристрасна і впевнена в собі людина. Ваш внутрішній вогонь додає вам сил робити все в позитивному ключі. Проте, ваша імпульсивність заважає вам стати самосвідомим. Запитайте самі себе, навіщо ви це робите, перш ніж пірнати у щось з головою. Таким чином вам вдасться не тільки уникнути помилок, але і краще пізнати себе. Ваша любов до постійних змагань також вам заважає, тому майте це на увазі і працюйте над собою.

4. Водолій: ваш розум допомагає вам стати самосвідомим

У вас високий інтелект, і вам подобається виділятися з натовпу. Саме це прагнення робить вас самосвідомим. Щоб досягти найвищого рівня самосвідомості, вам необхідно стежити за своїм темпераментом. Будьте трохи більш експресивними і навчіться спілкуватися, щоб повністю розкрити свій потенціал.

3. Скорпіон: у вас є ключі до чужих секретів

Як і інші водні знаки зодіаку, ви досить емоційні. Ви особливі тим, що у вас є стабільність і ви вмієте розуміти оточуючих. Однак, ви звикли тримати всі свої почуття і емоції всередині, самостійно їх аналізуючи, щоб краще розуміти самих себе. Ваша закритість може вам трохи заважати, але в цілому ви досить самосвідома особистість.

2. Діва: у вас аналітичний склад розуму, і ви надто суворі до себе

Ви перфекціоніст, який звик наполегливо над всім працювати. Загальна популярність вас не цікавить, і ви постійно намагаєтеся викладатися по максимуму. Проте, через це ви буваєте занадто суворі до себе. Розслабтеся, ви самосвідомі, тому перестаньте так себе критикувати.

1. Терези: ви найбільш самосвідомі з усіх знаків зодіаку

Перше місце дістається вам, Терези. Ви прекрасно розумієте як інших, так і самих себе. Вам вдається розв’язувати чужі проблеми, мирити людей після сварки і навіть брати на себе відповідальність за свої промахи. Ви постійно себе аналізуєте і намагаєтеся стати найкращою версією себе. Ви заслуговуєте цього.

А ви самосвідомі?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector