Найбільш вразливий з 12 знаків Зодіаку: ось, кого найлегше образити!

Той, хто близько до серця приймає абсолютно все.

Всі ми по-різному дивимося на світ. Хтось занадто близько до серця приймає все, що відбувається навколо, може образитися навіть через дрібниці. Інші ж трохи пофігістічні, і їх мало хто ранить чи зачепить, навіть якщо постарається. А як веде ваш знак Зодіаку, коли його ображають? І, що ще цікавіше, хто є найвразливішим?

Можливо, ви вже й самі знаєте відповідь. Але першим в списку стоїть Рак. Представники цього знака мають дуже тонку душевну організацію. Потрібно дбайливо до них ставиться і проявити почуття такту, адже Раки дуже вразливі.

Образливі та інші водні знаки: Риби і Скорпіони. Але на відміну від своїх братів, останні можуть представляти загрозу для тих, хто їх образив. Цей знак дуже мстивий, вони можуть роками виношувати план помсти, так що краще зайвий раз їх не злити. Раки і Риби більш поблажливі і рідко відповідають злом на зло.

Дивно реагує і Овен. Якщо хтось їх образив, вони стають вибуховими і спалахують таким гнівом, що у кривдника починають трястися коліна. Правда, цей знак остигає дуже швидко і може продовжити спілкування з людиною, якщо та, звичайно, не втече.

Левів може образити те, що ними нехтують, не приділяють належної уваги, занижують їх гідності. В такому випадку, представники цього знака викреслюють таких людей зі свого життя.

Емоційні Стрільці підірвуть кривдникові мозок своїми нотаціями і з’ясуванням відносин: тепер сто разів подумаєш, перш ніж щось говорити цього вогненному знаку.

«Приземлені» Діва, Козеріг, Телець не так часто ображаються, як інші. Але якщо хтось і зумів їх зачепити, вони зроблять для себе висновки щодо цієї людини, відреагувавши не емоційно, а раціонально.

Попри всю «легкість» Терезів, Водоліїв і Близнюків, з ними теж варто бути напоготові. Вони образливі. А Терези взагалі навіть через багато років не забувають про те, як їм завдали образу.

Ви часто ображаєтеся на людей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector