Найгарніша кімнатна квітка, яка цвіте майже цілий рік

Кущ клеродендрум Томпсона – це піоновидний представник вербенових. Він не дуже вибагливий, але дуже красивий. Ця рослина цвіте практично цілий рік. Головне дотримуватися кількох основних правил в догляді.

Представники ліанових потребують живильного і пухкого грунту. Потрібну суміш краще виготовити самостійно. Для цього вам знадобиться:

  • листовий перегній або лісова земля;
  • дренажний керамзит на дно кашпо;
  • пісок;
  • торф;
  • невелика кількість доломітового борошна (1 ч.л. на 5 кг грунту).

Якщо ви все ж вирішили придбати готовий грунт, то краще обрати середньо кислий. Підійде земля для активно квітучих рослин з кислотністю pH 5-6. Туди варто додати пісок та торф. 

Клеродендрум Томпсона легко переносить посадки та пересадки, тому швидко приживається та народжує нові пагони. 

Ліана швидко росте, тому її потрібно регулярно пересаджувати (1 раз в рік).

Ця рослина любить сонячне світло, але прямих променів краще уникати. Для неї варто обрати південну або південно-східну сторону дому. Змінювати дислокацію не бажано, адже від частих “переїздів” клеродендрум хворіє. Якщо дотримуватися усіх рекомендацій, то цвісти ліана буде практично цілий рік.

У народі кажуть, що мати в домі клеродендрум – це до щастя, а якщо вазон вкривається квітами, то члени сім’ї можуть чекати на удачу в особистому житті та у кар’єрному рості. 

Ліана стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру. Вона додає свіжості та елегантності завдяки своїм формам, яскравому зеленому листю та ніжному квітковому аромату. 

А у вашому домі багато кімнатних рослин?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: