Найгарніші люди ті, хто втратили все, але знайшли сили піднятися

Краса – це не те, що нам дається від народження.

«Найкрасивіші люди, яких ми знаємо це ті, хто зазнали поразки, пройшли через страждання, боролися, втратили, але знайшли свій шлях. Вони цього не приховують, про це відомо всім. Ці люди високо цінуються, чутливі і розуміють життя, яке наповнює їх співчуттям, м’якістю і глибоко люблячим занепокоєнням. Красивими людьми не народжуються», Елізабет Кюблер-Росс.

І я не можу не погодитися з цими словами. Для мене справді гарними є ті люди, які натрапили на труднощі, але при цьому не опустили руки і продовжили впевнено рухатися вперед. Вони побороли усю несправедливість і вистояли, незважаючи на свою вразливість. У них є щось особливе й унікальне.

Їхня душа не тримає образ і вміє прощати. Вони вражають своєю добротою і прагненням допомогти оточуючим. Хоча за спиною у них присутній болючий досвід зради.

Людська доля непередбачувана. Когось вона підносить високо в небо, а когось змушує стати на коліна. Проте величні особистості відроджуються з попелу і вкотре постають перед нами. 

В один момент вони залишилися ні з чим. Щастя вислизнуло з їхніх рук. Та вони не зламалися. Це та краса, якою я пишаюся. Вона вражає, надихає і затьмарює інші банальні речі, що на її фоні здаються неважливими.

Ці люди кидають виклик своїм страхам. Вони знають, що вихід є з будь-якої ситуації. І це не означає, що вони не вміють засмучуватися через негаразди. Вміння швидко приходити до тями і брати все у свої руки не виключає внутрішніх переживань та смутку.

Проте вони занадто сильно дорожать своїм життям, щоб дозволяти дрібницям ставати їм на заваді. Такі глибокі думки впливають на їхнє розуміння істинних цінностей. Адже для них справжнім багатством є ті речі, які неможливо купити за гроші.

Вони знають ціну вірності, чесності, відкритості. Вони шанують прагнення допомогти і готовність на самопожертву.

Їм відоме відчуття втрати і те, яким несподіваним воно буває. Саме тому вони насолоджуються кожним прожитим моментом і беруть від життя все, що можливо.

Без падінь не буде злетів. Головне з кожної невдачі робити висновки. Адже досвід – це той ресурс, який лише допоможе в досягненні щасливого майбутнього. Зцілення можливе тоді, коли ви прийняли проблему.  Не дивно, що істинно великі люди мають за плечима непростий шлях. 

А що для вас означає “краса”?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector