Найгірше діти поводяться, коли поруч є мама. Ось чому

Ваша дитина часто влаштовує вам істерики просто так, а у школі її хвалять та ставлять у приклад за чудову поведінку? Дитина часто капризує, але відбувається це лише тоді, коли на горизонті з’являєтеся ви? Насправді, така ситуація знайома багатьом мамам і це цілком нормально.

Звичайно, всім хочеться, аби наша дитина поводилася ідеально і бешкетувала лише раз на рік, але такого не буває. Психологи пояснюють, що погана поведінка дітей у присутності їх батьків – це поширене та цілком нормальне явище.

Діти бережуть все найкраще – і найгірше – в собі для нас, батьків. Поруч з нами вони показують своє справжнє «Я». Діти витрачають багато енергії, щоб «бути хорошими» і діяти відповідно до суспільних правил. Особливо це стосується маленьких дітей. Тому, коли вони приходять додому, то дозволяють собі розслабитися. Гарна новина полягає в тому, що найсильніша любов, прихильність, захоплення і безглуздість наших дітей призначені тільки для нас.

Ось що каже Хізер Віттенберг – дитячий психолог. Річ у тому, що ваша дитина починає бешкетувати та поводитися активніше у вашій присутності тому, що вона відчуває безпеку та комфорт. Вона чудово розуміє, що може зробити будь-що, але ви все одно будете її любити. 

Дітям взагалі дуже важко стримувати себе та завжди гарно поводитися. Врешті-решт, вони просто діти, яким необхідно якось використовувати свою енергію та ділитися емоціями. Саме тому, немає нічого дивного, якщо ваша дитина після повернення зі школи почне бешкетувати. Скоріше за все, у школі вона намагалася поводитися спокійно та добре.

Наступного разу, коли ваша дитина влаштує вам концерт з істерикою у головній ролі, просто зробіть глибокий вдих. Ці емоції – спеціально для вас! 

Ваша дитина теж починає бешкетувати у вашій присутності?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector