Найкращі дружини і чоловіки за знаком Зодіаку

Рейтинг найкращих.

Вирішивши зв’язати свою долю з тією або іншою людиною, ми намагаємося дізнатися про неї якомога більше, щоб остаточно переконатися в тому, що вона підходить нам за своїми внутрішніми якостями. У цьому плані корисно заглянути в гороскоп і дізнатися, які представники знаків Зодіаку, на думку астрологів, є кращими чоловіками і дружинами.

Кращі дружини за знаком Зодіаку:

5. Лев – дружина-королева

Таку красуню мріє взяти за дружину кожен чоловік. Це витончена панянка, яка знає собі ціну, яка володіє тонким смаком і неймовірним шармом. У навколишніх чоловіків дружина-Левиця викликає захоплення і заздрість. Але це не тільки красива картинка. Така жінка вміє створити домашній затишок, і нехай не дуже любить готувати, накритий нею стіл привертає увагу екзотичними і неймовірно смачними стравами. Але головна риса Левиці в тому, що вона є найсильнішим мотиватором для свого чоловіка, а значить, з нею чоловік здатний розкрити весь свій потенціал.

4. Близнюки – дружина-загадка

Ця жінка не перестане дивувати чоловіка протягом усього життя. Перш за все, вона бачить його наскрізь, а значить, завжди знає, що відбувається в душі у її коханого і чим йому допомогти. Це загадка, яка для свого чоловіка щодня розкривається з нового, незвичайного боку. У Близнюків вдома завжди порядок, а дітлахи чисті і нагодовані. Більш того, чоловікові не доводиться цікавитися, де його чисті сорочки і шкарпетки. Вони завжди лежать в певному місці і їх завжди в достатку. Можна сказати, що з дружиною-Близнюком, чоловік отримує не тільки домашній затишок, але і загадку, яку, скільки живе, стільки і буде розгадувати.

3. Телець – дружина-мрія

Жінка, народжена під знаком Тельця – це класичний варіант коханої дружини, з якою ви плануєте прожити все життя. Вона оточить вас турботою і ласкою, стане жилеткою, в яку можна поплакатися і коханкою, з якою можна не тільки зайнятися палким коханням, але і бути відвертими. Така дружина і сама може прекрасно забезпечувати сім’ю, але головна її чеснота в здатності мотивувати свого чоловіка, розвиватися разом з ним і домагатися загального успіху. З таким мотиватором навіть найбільш безперспективний і безініціативний чоловік стане успішним.

2. Риби – дружина-нірвана

Якщо ви не бажаєте одружитися тільки тому, що боїтеся розбити свої почуття до суворого побуту, вибирайте за дружину жінку знака Риби. Ця панянка неймовірно жіночна і беззахисна, поруч з нею хочеться бути сильним і мужнім чоловіком, оточити її турботою і зробити щасливою. Поруч з жінкою-Рибою чоловіки проявляють всі свої кращі якості і починають пишатися собою. Але найголовніша гідність дружини цього знака Зодіаку в тому, що поруч з нею ви ніколи не будете звертати увагу на побут і дрібні щоденні проблеми.

1. Рак – ідеальна дружина

Тим, хто шукає свій ідеал в сімейному житті, варто звернути увагу на жінку знака Рак. Вона довго не довіряє своєму обранцеві, але якщо довіриться повністю, кращої дружини вам просто не знайти. Коханого чоловіка така дружина обдарує ласкою і турботою, буде до останнього захищати його і ніколи не буде в ньому сумніватися. Вона створить справжній затишок в домі і найголовніше, ніколи не зрадить. Така дружина піде за чоловіком хоч на край світу. Єдина умова для цього – щиро, всім серцем любити свою жінку.

Кращі чоловіки за знаком Зодіаку:

5. Діва – відданий чоловік

Чоловіків цього знака не можна назвати романтиками від Бога, але зате їм притаманна така важлива риса, як відданість. Діви – не герої-коханці, вони шукають одну єдину, з якою готові прожити до кінця своїх днів. При цьому чоловіки даного знака охайні, завжди готові допомогти коханій з домашніми турботами і доглянути за дітьми. Можливо, деяким дівчатам такий чоловік здасться нудним і консервативним, однак цей чоловік націлений на створення міцної сім’ї і завжди готовий йти на компроміси заради гармонії з коханою.

4. Терези – романтичний чоловік

Жінки завжди тягнуться до романтики, незалежно від віку. Саме тому їм слід звернути свій погляд на чоловіка знаку Терези. Це він буде писати на асфальті освідчення в коханні, складати пісні для коханої і робити пропозицію руки і серця на панорамному майданчику Ейфелевої вежі. При цьому чоловіком представник знаку Терези буде одним з кращих – турботливим, тямущим. Він не буде робити замах на особисту свободу своєї обраниці, а тому скандалів з приводу ревнощів в їхній родині просто не буде. Правда, сам чоловік знаку Терези дуже велелюбний, а значить, дружині потрібно постійно підживлювати чоловіка і підтримувати до себе інтерес, щоб він не дивився на інших.

3. Телець – надійний чоловік

Надійність – одна з тих рис, яка характеризує справжніх чоловіків. Тельці володію нею повною мірою, а тому з них виходять одні з найкращих чоловіків. Закохавшись один раз, вони проносять це почуття через все життя, причому заради збереження сім’ї готові пробачити своїй коханій дуже багато. При цьому Тельці – справжні господарі в домі, які, при необхідності, візьмуть на себе всі турботи по дому, дозволивши коханій розвиватися як особистості. Загалом, з такими чоловіками тепло і затишно. А що ще треба для щасливого сімейного життя?

2. Козеріг – чоловік-підтримка

Козерогів прийнято вважати замкнутими особистостями. Однак це думка, яку зовсім не поділяють близькі люди. У родині Козеріг – головна опора і підтримка, особливо для дружини. Для своєї жінки такий чоловік стане абсолютно всім: другом, порадником, наставником і палким коханцем. Козероги дуже цілісні особистості, енергія яких спрямована на розвиток, а це значить, вони будуть стимулювати розвиватися і кохану жінку. Така підтримка від чоловіка Козерога нерідко призводить сім’ю до процвітання.

1. Лев – ідеальний чоловік

Лева можна назвати ідеальним чоловіком. Такий чоловік до глибини душі обожнює кохану жінку, цінує і розуміє її, а ще оберігає і захищає від усіх бід. У Лева велике серце, він безмежно любить свою сім’ю, і дуже любить дітей. У будь-якій ситуації він залишається вірним і надійним чоловіком, справжнім главою сім’ї і вірним другом. Закохавшись один раз, жінка ніколи не розчарується у Леві і не буде шукати любов на стороні. Мабуть, Левам вдається поєднувати в собі всі кращі чоловічі якості, і саме тому поряд з таким чоловіком кохана дружина сама стає левицею – вишуканою, доглянутою і знає собі ціну. Але що ще важливіше, поруч з таким чоловіком жінка відчуває себе жінкою!

А ви знайшли себе або свого чоловіка в цьому списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector