Найкращий список речей, за які варто бути вдячними

Ділячись з кимось своєю вдячністю, ви примножуєте її.

Того вечора ми з моєю подругою збиралися відпочити, повеселитися. У неї не було сережок, що підходять до сукні, і вона вирішила позичити їх у мене. «Звичайно, ти можеш взяти будь-які з тих, що лежать в моїй скриньці»,  сказала я їй.

Через кілька хвилин вона вийшла зі спальні. В її вухах сяяли сережки-ниточки. Здається, я не носила їх уже близько двох років. Якщо чесно, взагалі забула, що вони є.

«Вони такі класні!»,  вигукнула подруга, повертаючи голову так, щоб я могла краще розгледіти сережки. «Залиш їх собі»,  відповіла я.

Мій несподіваний подарунок потішив подругу, і вона обняла мене.

Ми вирушили на вечірку. Я була здивована тим, скільки уваги до себе привернули ті самі сережки. У якийсь момент я навіть подумала: «Чорт, мені не варто було їх дарувати».

Через пару днів я зайшла на сайт магазину, де колись купила цю прикрасу. Я сподівалася, що куплю ще одну таку пару, але сережок вже не було в продажу.

Ситуація здалася мені вкрай кумедною. Подруга допомогла мені побачити, що у мене була гарна річ, яку я не цінувала. І я задумалася: а скільки в моєму житті по-справжньому важливих речей, які сприймаються як належне? За що я забуваю бути вдячною?

Як зрозуміти, що у вашому житті є те, що ви забуваєте цінувати? Хочете про це дізнатися? Тоді читайте далі!

1. Оновлення списку речей, за які ви вдячні.

Ви регулярно складаєте подібні списки? Якщо так, то ви знаєте, що в перелік потрапляють одні й ті ж аспекти вашого життя. Ви вдячні за те, що у вас немає проблем зі здоров’ям. Вдячні за те, що у вас є сім’я і друзі. Поза сумнівами, це найважливіші складові у вашому житті!

Все ж … Аналізуючи щоденне життя, ми можемо виявити ще дещо, за що можемо відчувати вдячність. Спробуйте назвати, принаймні, 10 речей, на які ви раніше не звертали особливої ​​уваги …

Ось мій список на сьогодні:

Вдячна за те, що у мене є кавоварка. (Це дуже зручно).

Вдячна за те, що щодня листуюся з сестрами в WhatsApp в загальному чаті. (Обожнюю перечитувати деякі повідомлення, адже вони змушують мене щиро сміятися. Тут є фото моєї собаки після того, як я зводила її до собачого перукаря. Вона дуже кумедна, а коментарі – ще більш смішні).

Вдячна за те, що творці «Карткового будиночка» відзняли 6-ий сезон серіалу, і я можу його подивитися.

Вдячна за акцію, по якій купила дуже смачну і недорогу піцу (на двох). Вона просто неймовірна!

Вдячна за те, що взимку в Нью-Йорку часто світить сонце. (Плювати на те, що зими тут дуже холодні).

2. Уявіть собі, що ви все це втратили.

Є одна фраза, яку мені дуже подобається повторювати: «Уявіть, ви втратили все, що у вас було … Раптом ви отримуєте все це назад». Що б ви відчули?

Що з вами буде, якщо ви втратите дещо важливіше? Як би ви себе почували, якби раптом втратили кращого друга або улюблену роботу? Що якби у вас раптом не стало їжі і вільного доступу до води?

Під час одного з ураганів в Нью-Йорку я відповідала за евакуацію друзів і родичів в безпечне місце, де була вода і електрика. У той момент для нас важливу роль відігравали саме ті речі, які в повсякденному житті ми сприймаємо як щось само собою зрозуміле. Подібні випробування допомагають інакше поглянути на те, що вас оточує.

3. Дякуйте за людей, які є у вашому житті.

Ділячись з кимось своєю вдячністю, ви примножуєте її. Ви коли-небудь говорили колезі в офісі про те, що саме його почуття гумору допомагає вам дожити до кінця особливо важкого і довгого робочого тижня?

Чи говорили ви коханій людині, що поруч з нею настільки добре, що ви з радістю поспішаєте додому після важкого робочого дня? Сказали ви комусь із рідних про те, що шалено щасливі бачити його / її у своєму будинку на Різдво?

Не думайте, що вони вміють читати ваші думки. Більш того, промовчавши зараз, пізніше ви будете шкодувати про те, що не сказали. Багато жалкують про те, що вчасно не сказали своїм рідним і коханим про свої почуття.

Який урок ви можете отримати з моєї історії? У вашому житті безліч речей, за які варто подякувати. Набагато більше, ніж ви думаєте.

Щодня складайте списки речей, за які ви вдячні. Згодом ви виявите багато цікавого.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector