Найпоширеніші міфи про справжнього чоловіка

Жінки нерідко нарікають, мовляв, справжніх чоловіків у наш час немає. Частково, вони мають рацію. Те усталене уявлення про представника протилежної статі, яке склалось у свідомості більшості, рівносильне до таких, як “головне завдання жінки – діти і господарство”. Зрештою, якщо глибше зануритись у тему і як слід подумати, чому Він повинен бути саме таким, яким нам його показали у телевізорі – то все стане на свої місця. І, цілком можливо, чоловіча психологія не здаватиметься такою вже й далекою.

Міф №1: Чоловік-добувач

Поговоримо про стереотипи. Кажете, ваш чоловік, як нащадок добувачів мамонтів, повинен приносити у дім тільки золото і шуби? Ви ж, напевно, теж не поступаєтесь йому за типовістю. Босоніж та на кухні, ви із округлим животиком готуєте йому на вечерю цілий перелік страв, які він замовив вранці. Ви і гадки не маєте, що таке плата за квартиру. Зрештою, у вас є інші, більш “жіночі” турботи. Якщо така картина вам аж ніяк не до вподоби, переосмисліть і власні вимоги до протилежної статі.

У сучасних парах рішення приймають обидва. І на роботу ходять теж. Не проблема для чоловіка і хату прибрати або посидіти із дітьми. Як для жінки – замінити колесо на автівці. Гендерні ролі стираються. Тому, напевно, все частіше починає здаватись, що тих “ідеальних” чоловіків більше не існує. Так і є.

Міф №2: Чоловік не плаче

У чоловіків є почуття, як і слізні залози теж. Можна довго жартувати, що справжні чоловіки пускають сльозу лише тоді, коли ріжуть цибулю на шашлик або розпалюють багаття – але не варто сприймати це серйозно і настільки віддалятись від дійсності. Потребуєте чоловіка-кам’яну стіну? Потім не дивуйтесь, що у цього каменю не тільки сліз, але й взагалі почуттів не буде.

Здорові стосунки – це коли партнери підтримують один одного. Почуття не повинні бути односторонніми. Часом навіть варто підштовхнути свого коханого до того, щоб він поділився наболілим. Це обом піде на користь.

Міф №3: Чоловік не відчуває болю

А як же мова про те, що у жінки вищий больовий поріг? Чи про такі речі варто інколи забувати? З одного боку, чоловіки і справді легше переносять біль – через тестостерон. Однак і жіночий естроген у стресових ситуаціях може суттєво підвищити больовий поріг. А от до питання внутрішнього болю взагалі не варто приписувати ніяких стереотипів. Адже людина – це, насамперед, людина. А не стать. Вона здатна відчувати. Втім, чоловіки так часто самі ж заганяють себе у рамки так званої мужності і стримуються навіть тоді, коли сльози стоять у горлі комом.

Міф №4: Чоловік є ідеальним коханцем

Відірвіться на хвильку від перегляду чергової жіночої драми і зосередьтесь на тому, що тут читаєте. Чоловіки не народжуються із вродженим знанням того, як задовольнити жінку у ліжку. У когось досвіду більше, у когось менше. Замість того, щоб вигадувати список вимог, варто допомагати своєму партнеру – і це для вашого ж блага. І не варто забувати, що хорошими коханцями стають навіть не досвідчені чоловіки. Уважність – ось що є запорукою задоволення.

Міф №5: Чоловіку ніхто не потрібний

Тільки він та його вірний пес – невже таким жінки бачать життя ідеального чоловіка? А яке ж місце вони повинні займати у такому порядку речей? Роль служниці? Чи може тієї, з ким йому “приємно” розбавляти власну самотність? Дивно, що при створенні картинки мужнього представника протилежної статі далеко не кожна замислюється, як би він виглядав у реальному житті. На щастя, у дійсності усе склалось протилежним чином.

Науковці стверджують, що чоловіки не те, щоб люблять компанію. Вони навіть сплять краще, якщо поруч жінка. Та й загалом, одружені чоловіки живуть довше своїх друзів-холостяків.

То що, як вам така дійсність? Не шукайте ідеалів, вчіться знаходити тих, із ким вам справді буде добре разом. І нехай він буде чуттєвий та уважний, а не чекатиме моменту, коли ви нарешті дасте йому змогу побути на самоті.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector