Найправдивіша стаття про стосунки чоловіків і жінок!

Жінкам потрібні поруч чоловіки, які стануть надійним плечем. Їм важливо мати вірного партнера, люблячого батька для своїх дітей і людину, яка буде належати виключно їм. Заради свого чоловіка жінка готова працювати над стосунками і робити все можливе для їх вдосконалення. 

Якщо прекрасна частина людства більш приземлена, то сильна – нагадує вітер. За своєю натурою чоловіки завойовники. Вони самостверджуються, коли підкорюють серця жінок. Паралельно їм важливо мати поруч ту, до якої завжди можна повернутися після бурхливих пригод. 

Тут виникає дискусія: виходить, що чоловік може мати інтимні зв’язки з необмеженою кількістю жінок, а його друга половинка тим часом має покірно чекати на нього вдома?  По-перше, рано чи пізно інтерес до великої кількості партнерок зникає. По-друге, не існує міцних стосунків, в яких вільною є лише одна людина. Любов живе тоді, коли обоє мають повну свободу.

Без досвіду стосунків з різними людьми ми ніколи не дізнаємося, що нам потрібно і чого ми шукаємо. Лише у порівнянні з негативними відносинами ми розуміємо усю цінність позитивного ставлення.

На жаль, через загострене почуття власності, люди часто хапаються за першу зустрічну особу. Це не дає можливості “скуштувати інші страви”. А як тоді визначити, яка з них улюблена?

Коли у нас зав’язуються стосунки, то хочеться, щоб друга половинка звертала увагу лише на нас. Для неї більше не може існувати нікого іншого в цілому світі. Насправді якщо посудити логічно, то у цілому світі обов’язково знайдеться ще хтось, кому сподобаємося ми і хто сподобається нам.

Люди – живі та соціальні істоти, які потребують спілкування, нового досвіду та вражень. Саме завдяки цьому ми можемо почуватися повноцінними. Адже будь-які стосунки рано чи пізно стають буденними і перетворюються на рутину.

З одного боку, нам подобається наш партнер, а з іншого – нас цікавлять інші люди. Та через почуття власності ми не дозволяємо ні собі, ні партнерові пізнавати світ та інших особистостей в ньому. Це все переростає в тотальний контроль, який сковує настільки, що стає важко дихати.

Насправді людям варто вчитися справлятися зі страхом бути покинутими. Адже якщо людина захоче піти від вас, то вона рано чи пізно це зробить. Однак навіть в цьому можна знайти позитив: ви будете мати можливість зустріти когось кращого і змінити своє життя.

Або трапляється так, що після розлуки партнери починають розуміти цінність своїх колишніх стосунків. Вони возз’єднуються і їхні відносини спалахують з новою силою. 

Дозволяйте своїй другій половинці бути собою і робити те, що вона вважає за потрібне. При цьому самі живіть так, як вам заманеться і йдіть на поклик власної душі. 

Перед тим, як вимагати свободу від когось, дайте її іншому. Не висувайте претензії, а змініть своє ставлення. Адже контроль і володіння завжди є взаємними.

Життя – це сукупність непостійних моментів. Ніхто не знає, що буде завтра. Прийміть цю істину і насолоджуйтеся непередбачуваністю нашого існування. У пошуку гарантій ми втрачаємо багато можливостей і власноруч перефарбовуємо свої будні у сірий колір.

Чи згідні ви з цією думкою?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector