Найвірніший і найбільш гулящий чоловік за знаком Зодіаку

Дуже важко одразу зорієнтуватися, чи буде чоловік зберігати вірність до кінця своїх днів. Вони ж коли, клянуться у своїй любові, нічого більше не чути. Але зорі допоможуть тобі розібратися у цьому питанні. 

Річ у тому, що астрологи запевняють: схильність до зради в чоловіку закладена знаком його Зодіаку. Звісно, кожен мужчина протистояти спокусі та змінити себе, але все ж природу краще вивчити. Не дай нікому обдурити себе. 

Овен: єдність і боротьба протилежностей

З Овном не все так однозначно. У цих чоловіків є велика тяга до завоювання і нового. Щоб вберегти себе від зради, тобі потрібно залишати його трохи “голодним”, завжди залишатися трохи недоступною. Якщо ти зможеш поєднувати роботу, дім, виховання дітей і роль спокусниці, то цей чоловік тобі не зрадить. Але, якщо ти здаєшся, новий азарт покличе його.

Телець: приклад вірності

Тельці ніколи не зрадять, адже це проти їх принципів. А принцип для таких чоловіків – це все. Вони вперто слідують своїм переконанням. Вона радше будуть зміцнювати сімейні стосунки, ніж шукати непотрібну інтрижку. Тельці знають, що за зраду їх загризе совість, а тому не піддаються їй.

Близнюки: постійні тільки у своїй непостійності

Цього чоловіка дуже важко “впіймати”. Близнюки такі мінливі та непостійні. Їм так абсолютно комфортно, а от тобі може бути важко вгадати настрій свого обранця. Якщо ти вирішила, що вже трохи зрозуміла його – забудь, завтра він прокинеться іншим. Цей знак непередбачливий, тобто він може зрадити, якщо матиме на це настрій. Але може й не мати його все життя.

Рак: 100 причин, чому винен не він

Рак до 35 років скоріше зрадить тобі, а після 35 – ні. Річ у тому, що цей знак дуже егоїстичний, в стосунках він думає і дбає лише про себе, має 100 причин, чому винен не він. В молодості Рак взагалі не ставить собі ніяких кордонів, і вірності також. А от в далі дещо змінюється – погляди Рака стають більш зрілими.

Лев: ну і ну!

Вгадайте як поводить себе самозакоханий Лев? Не повірите! Але цей чоловік приклад для наслідування в питаннях вірності. Він довго вибирає собі ту єдину, але коли знаходить, то залишається їй вірним до кінця. Єдиною причиною для зради у Лева може слугувати високі здобутки супутниці, які розвивають у чоловіка депресію.

Діва: все криється у звичках

Діви не надто стараються привернути до себе увагу обраниці, їм надто скучно фліртувати й жаль тратити на це час. Це береже знак від зради. Є ще декілька причин вірності Дів: вони бридливі до випадкових контактів і бояться нашкодити своїй репутації. Можливо, й не велике кохання допомагає Дівам залишатися вірними, але все ж вони вірні.

Терези: «спаляться» на брехні

Терези зберігають вірність своїм пасіям. Вони бояться зрадити. Для них це дуже важкий крок, на який не кожен згодиться. Терези люблять спокій, а думка про зраду викликатиме у таких чоловіків тривогу і дискомфорт. Тому, якщо Терези все ж таки зрадять, вони врешті решт все одно у всьому самі зізнаються.

Скорпіон: душа і плоть!

Скорпіони дуже пристрасний знак Зодіаку. Жага до нових пригод завжди кличе його. Цим чоловікам важко втриматися від спокуси, а тому зраджують вони часто. Єдине, чим може втішати себе дружина Скорпіона – це те, що його зради майже ніколи не мають серйозний характер, він не ставиться до своїх коханок, як до тих, ради кого може покинути сім’ю. Але такі стосунки підходять далеко не всім. 

Стрілець: все ясно без слів!

Молоді стрільці до весілля  зраджують часто тому, що взагалі не ставляться до стосунків серйозно. Нова дівчина для них – це спорт, азарт, завоювання, а потім прощання. Вони не шукають великого кохання, бо не вірять в нього. Одружуються часто просто з тією, яка підходить на цей момент. В шлюбі Стрільці гублять свій запал до стосунків взагалі, й інші жінки їх перестають цікавити

Козоріг: вірний до мозку кості

Козоріг не зраджує. Цей знав взагалі не любить ускладнювати стосунки, брехати, чи приховувати щось. Він цінує прозорість і легкість у сім’ї. Козороги зазвичай не романтики, вони завойовують дівчину турботою і комфортом, а потім бережуть їй вірність і постійно працюють над стосунками.

Водолій: вітер свободи

Водолій не піде на зраду, але він може піти, коли зустріне іншу. Такий чоловік не буде обманювати свою супутницю. Він спершу розірве стосунки, якщо хтось інший постукає серце. Водолії не зраджують без кохання до іншої. Тобто, якщо хтось все-таки з’явився на стороні, то це серйозно, а дружину він більше не кохає.

Риба: романтик для сім’ї

Риби романтики. Життя з таким чоловіком сповнене ніжності та ласки. Він готовий дивувати свою пасію різними несподіванками й дарувати їй всю свою любов. Така старанність в стосунках відволікає чоловіка від думки про зраду. Але, все ж може статися так, що попередня пристрасть дасть про себе знати – тоді він піде за нею.

А ви могли б пробачити зраду?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector