Більшість дівчат починають планувати своє весілля ще з дитинства. Хочеться, аби це свято було ідеальним та казковим, проте результат не завжди виправдовує очікування. Окрім гарної сукні та пишної вечірки ми з нетерпінням чекаємо подарунків від рідних та друзів. Молодята зазвичай плекають надію на те, що всі святкові витрати окупляться презентами, адже це доволі дороге задоволення.
Середня вартість українського весілля досягає 100-150 тисяч гривень. Це з урахуванням того, що ви займаєтесь організацією дійства самостійно. Відповідно до цього, можна зробити висновок, що далеко не у всіх молодих пар є кошти на таке пишне святкування народження своєї родини.
Саме тому, прийти на весілля без подарунка було б максимально негарно й говорило б про відсутність поваги. Зараз найпопулярнішим весільним подарунком вважаються гроші, а ось яку суму подарувати знає не кожен. Люди намагаються керуватися різними правилами й всі вони мають право на життя.
Яку суму подарувати?
Дехто вважає, що перш за все потрібно зважати на свої фінансові можливості й дарувати ту кількість грошей, яка не сильно повпливає на ваш фінансовий стан. Але також не варто забувати, що таке свято коштує доволі дорого.
Також є думка, що потрібно дарувати суму, яка складається з вартості місця на 1 людину в ресторані +100 доларів. Проте які у вас були б відчуття, якби ви знали, що за певну ціну, ви отримаєте конкретне меню?
Таке питання поставила собі одна американська наречена й вирішила втілити цю ідею в життя. Вона розіслала своїм гостям запрошення, де вказала різні варіанти меню відповідно до вартості їх подарунка. Вона запропонувала їм одразу декілька рівнів:
- “Люблячий подарунок” – до 250 $ – Смажена курка або риба.
- “Срібний подарунок” – 251 – 500 $ – Варіанти вище або стейк чи лосось на пару.
- “Золотий подарунок” – 501-1000 $ – Варіанти вище або Стейк філе-міньйон чи Хвости омара.
- “Платиновий подарунок” – 1000-2500 $ – Варіанти вище або 2 фунта м’яса омара + сувенірне шампанське.
Вегетаріанське меню та варіанти з кошерним м’ясом можливі лише на “платиновому” рівні.
Оптимальним подарунком завжди вважалася сума до 250 $. А відповідно до цієї схеми, це є найнижчий рівень з найменшим вибором варіантів страв. Доволі образливо, чи не так? На такому весіллі точно відбудеться розділення людей на різні групи та категорії, що вплине на їх стосунки далеко не найкращим чином, хоча в Інтернеті знайшлися й ті, хто підтримав такий оригінальний задум дівчини.
А як би ви поставилися до такого поділу на “рівні”?