Наречена вигнала з весілля власну сестру через свого племінника

Весілля – це день, який варто чітко спланувати. Більшість пар наймають для цього спеціальну людину, яка бере на себе відповідальність за всю подію, але в деяких випадках доводиться справлятися з усім самотужки. Одним з найпопулярніших питань, які доводиться розв’язувати молодятам є наступне:

Запрошувати гостей з дітьми, чи без?

Одна наречена зізналася, що попросила свою сестру покинути весілля, після того, як її син (племінник нареченої) почав плакати прямо під час церемонії.

Жінка за рік до події оголосила про те, що на своєму весіллі вона хотіла б бачити лише дорослих. У гостей було достатньо часу, аби знайти няню, або ж залишити малечу у своїх родичів та спокійно піти на вечірку. 

Я люблю дітей, але не на своєму весіллі, – зізналася дівчина.

Все складалося добре, допоки сестра, яка ще й була однією з дружок, не попросила прийти на святкування з дітьми. Вона буквально благала наречену дозволити дітям бути присутніми на заході й та врешті-решт здалася. Жінка погодилася, але з умовою, що вони будуть гарно поводитися й за ними постійно буде спостерігати тато. Одному племіннику було 5 років, а іншому – 2. 

У найвідповідальніший момент, коли молодята почали проголошувати свої обітниці, молодший племінник почав вередувати та плакати. Чоловік сестри швидко підхопив сина та забрав його з церемонії, проте через те, що дійство проходило на вулиці, це не допомогло. Нареченій доводилося ще два рази поспіль читати першу частину своєї обітниці, аби її почули гості та наречений. 

Після церемонії наречена була дуже засмучена, адже її сестра навіть не попросила вибачення. Вона лише сказала, що у цей час її син зазвичай спить, тому він і почав вередувати. 

Хіба це вибачення? Я так засмутилася! Потім вона підходила до мене ще декілька разів, але я була настільки засмучена, що просто закипала від злості! Саме тому, я попросила її піти з весілля. Я більше не хотіла її бачити.

З того часу, родина з нею не спілкувалася. 

Як ви вважаєте, чи правильно вчинила наречена?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector