Наш успіх залежить від того, з ким ми вступаємо в шлюб – науково доведено

Неодноразові дослідження та життєвий досвід доводять, що на наші рішення сильно впливають люди, котрі знаходяться поруч. Як не крути, з часом ти стаєш схожим на тих, хто завжди поруч. Саме тому можна сміливо сказати, що наш успіх залежить від того з ким ми беремо шлюб. 

Опубліковані результати дослідження університету Карнегі Меллон доводять, що слова партнера можуть мати вирішальне значення під час прийняття важливого рішення. А це говорить про те, що наявність хорошого партнера може привести людину до успіху. 

Вчені вивчили життя та поведінку 163 пар. Кожному з партнерів дали вибір: розв’язати просту задачу, або ж вступити в боротьбу за приз. Як показують результати, за приз вирішили боротися лише ті, хто мав хорошу підтримку у вигляді свого партнера. А ті, кого підтримували дуже слабо, вирішили не ризикувати й обрали простішу задачу.

Проте це ще не кінець. Через місяць дослідники обдзвонили всіх та дізналися, що стосунки пар, які обрали важче завдання значно зміцнилися та покращилися. Таким чином, можна зробити висновок, що підтримка партнера під час прийняття важливого рішення відіграє важливу роль, адже може впливати на загальний рівень щастя та добробуту у родині. Саме тому варто дуже ретельно обирати собі чоловіка чи жінку, адже вони в будь-якому випадку будуть змінювати наше мислення.

Відомі пари підтверджують висновки вчених

У світі є величезна кількість пар, які доводять, що успішне життя можна побудувати разом зі своєю половинкою, адже зробити це без шаленої підтримки надзвичайно важко. 

Ось що сказала про свого чоловіка відома співачка Beyonce:

Я б не стала тією жінкою, яку ви бачите зараз, якби вдома мене не чекав цей чоловік (Jay-Z). Усвідомлення того, що він там, запорука мого успіху.

Також про свою дружину вирішив розповісти Барак Обама у 2011 році в інтерв’ю з Опрою Вінфрі:

Безумовно, всі мої досягнення були б неможливими без Мішель. Раніше ти питала мене, що допомагає мені не зійти з розуму, підтримувати рівновагу і справлятися зі стресом. Що ж, це як раз ця прекрасна жінка. Вона не просто чудова перша леді, вона – моя опора. І я кожен день багато в чому на неї покладаюся.

Як не крути, а хороші, гармонійні стосунки можуть принести в наше життя багато щастя та успіху, адже вони надихають та допомагають вірити у те, що у нас обов’язково все вийде. 

Як ви вважаєте, чи може людина повпливати на успіх свого партнера?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector