Наскільки ви ревниві, згідно свого знаку Зодіаку

Ти не хочеш відпускати свого хлопця на пиво з друзями, стараєшся перевірити усіх, хто айкає його фото у соціальних мережах, знаєш з ким і коли спілкується, адже його телефон частенько потрапляє до твоїх рук? Астрологи впевнені, що саме Зорі обдарували тебе таким характером, але є і ті, хто зовсім інакше відноситься до таких ситуацій – і це теж Зорі.

Так ось, хто найревнивіший серед усіх знаків Зодіаку?

Як ревнують різні знаки Зодіаку:

Овен

Овни – вогняний знак, тому і темперамент у них достатньо гарячий. Вони ненавидять суперництво, тому що не стерплять програшу. Отже, постійно в напрузі, якщо не знають саме в цю секунду де, з ким і як проводить час друга половинка. Овен постійно ревнує, навіть якщо для цього немає ґрунтовних підстав.

Проте, вони не будуть дуже довго носити це в собі.. Вогник, який швидко загорівся від ревнощів так само швидко згасне.

Телець

Вони не можуть уявити стосунки, де вони не захопили повністю свого партнера. Для них не існує особистих кордонів, тому зазіхати на їхню власність, тобто на партнера – ніхто права не має. 

Дуже ревниві, а заспокоюються надзвичайно довго. Тому, краще не давати приводу для ревнощів, бо буде страшна буря емоцій.

Телець дуже прямолінійний і не буде приховувати свої почуття.

Близнюки

Близнюки майже не знають, що таке ревнощі та як їх відчувати, тому у стосунках це точно не завадить. 

Ось вони, точно знають, що є таке поняття, як особисті кордони й дуже поважають їх. У стосунках з Близнюками ви не будете сперечатися хто кого більше любить і не вдаватиметесь до безглуздих дитячих розмов.

Рак

Для Раків стосунки – це дуже серйозно та відповідально, тому вони віддаються повністю у них, проте вимагають від партнера того ж.

Ракам властива мінливість у настрої, а часом у тих змінах може пролітати та нотка ревнощів, а якщо вона вже з’явилася, то ховайтеся, аж поки Рак не заспокоїться. Проте, після драми будуть щирі вибачення.

Для Раків потрібні тільки серйозні стосунки, які потім перетворяться в сім’ю.

Лев

Леви вимагають визнання того, що вони єдині та неповторні, тому навіть і не дивіться на інших, будь ласка.

Та у вас і не вийде, адже всі навкруги добре будуть знати про те, що  ви у стосунках з Левом, адже вони не будуть мовчати про вас, а всім розповідатимуть про своє щастя.

Тільки спробуй приділити комусь більше уваги, як не Леву – ти зазнаєш фіаско.

Діва

Зазвичай, Діви взагалі не ревниві та не вміють нав’язуватися людині. 

Вони часто сумніваються, абсолютно у всьому, але ревнувати не будуть. Так складається, бо перед тим, як почати зустрічатися, Діви все 100 разів перевірять і переконаються у вірності та відданості свого майбутнього партнера. Тільки Діва відчуває зраду, то просто спитає прямо, без драм скандалів.

Терези

Терези точно знають ціну стосунків, тому дуже їх цінують. Та разом з тим, вони є знаком повітря і взагалі не проти короткого флірту з кимось. 

Це стається через те, що Терези дуже щирі та прості у спілкуванні, тому і притягують увагу інших. Але хай тільки спробує їхній обранець закрутити маленький роман – буде біда.

Та не очікуйте погромів у квартирі, сварок, скандалів. Терези будуть багато розмовляти й старатися виправити ситуацію, аби все повернулося у природне русло.

Скорпіон

Скорпіони не можуть жити без ревнощів та поривів почуттів, а ще вони надзвичайно вірять у те, що любов існує все життя. Тому, якщо Скорпіон полюбив тебе всім серцем, то знай, що ти будеш окутаний турботою, приємними відчуттями та іншими символами справжніх міцних стосунків.

Так, їхні відносини завжди романтичні, та тільки доходить до ревнощів, то у Скорпіонів вимикається мозок. Вони нічого і нікого не хочуть чути, бо знають собі своє.

Стрілець

Стрілець не може жити без волі, адже вона для нього слугує повітрям, отже і ревнощів навіть не допускає. Стрільці просто обожнюють справжність, щирість та правду. Також, вони добре знають, що тримати когось на короткому ланцюжку – небезпечно, адже тоді спокуса зростає. Вони поважають особисті кордони партнера і ніколи не будуть лізти туди без дозволу, або запрошення.

Козеріг

Так, Козероги досить спокійні, проте педантичні. У них все завжди має бути правильним і правильно.

Страшно не люблять сварок, тому і не створюють конфліктних ситуацій. Козероги роблять усе для того, аби їхні стосунки були ідеальними, тому їхнє серце розривається, коли щось йде не так, але скандалів не буде – ви просто проведете бесіду, якщо нічого не з’ясуєте, то стосунки зазнають кінця.

Козероги просто не пробачають зраду, навіть слухати виправдань не будуть.

Водолій

Водолії життєрадісні та трішки бунтарі, тому ревнощі рідко є у їхньому житті.

Вони обожнюють дружбу, легкість у спілкуванні. Водолій не стане ревнувати свого партнера до людей з якими він спілкується, а навпаки підтримає, або складе компанію.

Та Водолії не будуть терпіти того, що вам цікавіше з кимось, а не з ними. Тобто, ніколи не кажуть Водолієві, що хтось десь є кращим за них.

Риби

Риби ревниві, або не ревниві. Під настрій. Оскільки, вони самі не знають які вони, то про них важко дуже важко щось сказати.

Та все ж, вони не спроможні зчинити галас на рівному місці, бо поважають себе та інших.

А у вас зійшлося? Правду кажуть Зірки?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector