-Не бажаєте всиновити восьмирічну дитину?

Мій теперішній чоловік ще на першому побаченні розповів про те, що у нього є дитина. Дівчинку звати Тетянка, їй 7 рочків. Показав фотографії – копія татка.

Мені стало цікаво, де ж рідна мама дитини? 

Коли чоловік повернувся з армії, була люта зима. У селі не було роботи, тому підпрацьовував де попало. Одного вечора після роботи зустрів свою колишню однокласницю, яка жила неподалік. Та запросила його додому погрітися. Та замість чаю відкрила пляшку вина. Випили, розговорилися. Хоча чоловік досі не сприймає той випадок, як початок стосунків. Швидше за все, це був просто короткочасний роман. Він приходив до неї в гості, коли батьків не було, але не сприймав її як свою дівчину. 

Весною дівчина поїхала у місто, адже не бачила у селі жодних перспектив. Не хотіла провести молодість серед корів та помідорів. Так вони й розійшлися. Навіть не попрощалися. 

Через декілька тижнів до нього телефонує незнайомий номер. Підіймає слухавку і чує знайомий голос. “Я вагітна” – ця фраза була для чоловіка немов ударом блискавки. Одразу запропонував гроші на аборт, адже ще молода, роботи нормальної не має, буде жити серед памперсів та дитячих сумішей. 

Та дівчина категорично відмовилася. Мовляв, народжу для себе і буду виховувати, раз ти цураєшся рідної дитини. Навіть відмовилася від грошей на лікаря. Переїхала назад до батьків у село. Ті, звісно, були шоковані такою новиною, але всіляко допомагали. 

Згодом народилася маленька Тетянка. Чоловікові було совісно за ті слова, тому хотів залагодити провину. Приходив до донечки, грався з нею, продукти купував. Спершу жінка була не проти, але з часом почала йому дорікати, адже грошей не дає на малу, а батьки ж пенсіонери, ніде не працюють (але сама вперто колись відмовлялася від фінансової допомоги). Тому подала заяву на аліменти. 

Потім взагалі заборонила приходити до дитини. Але чоловік шукав хоча б найменшої нагоди, щоб побачитися з донечкою. Часто приходив до них під хату та зазирав через паркан. Згодом однокласниця вийшла заміж вдруге, народила ще одну дитину. Але її чоловік не хотів залишатися у селі серед кіз та курей. Тому родина переїхала в іншу область. Але сімейне щастя довго не тривало, і жінка розлучилася вдруге. 

Онуки часто приїздили в село погостювати. А влітку взагалі приїхали на всі три місяці. Так вийшло, що старенькі не могли няньчити Тетянку, адже донька ніде не працювала і грошей не мала. Та і що можна купити дитині за ті копійки, які люди називали пенсією? 

Одного дня чоловік повертався з магазину додому. А дорога проходить повз будинок однокласниці. Вирішив глянути краєм ока, як там його донечка. А вона сидить на подвір’ї, плете віночок. Побачила незнайомого дядька та погукала бабусю. Але та запросила додому та була не проти, щоб я познайомився з дитиною. Мала перше соромилася, але потім дозволила разом погратися надворі. Щодня намагався знайти вільну хвилинку для донечки. І обов’язково приносив їй гостинець – шоколадка чи льодяник. Та і про стареньких не забував, купував продукти. А від рідної матері жодної звістки.

Та один телефонний дзвінок перевернув усе життя з ніг на голову…..

Тоді чоловік гуляв з донечкою у садку, розповідав казку про тваринок. Раптом прийшла бабуся.

– Танечко, матуся телефонує. – і тремтячою рукою подала старий телефон у маленьку дитячу долоньку. 

Дівчинка без жодного захвату приклала слухавку до вуха. Розповідала, що з татом щодня гуляє, як він їй купує нові іграшки та одяг. Тоді передала слухавку.

– Привіт. Я так зрозуміла, мала тебе любить. Не хочеш її до себе забрати? Ти ж рідний тато, – запитала жінка.

Тоді чоловік відчув таке тепло всередині, а на обличчі застигла широка посмішка. Він міцно обійняв дівчинку, а на щоці блищала скупа сльоза. Здається, що це був найкращий день у його житті!

Я полюбила дівчинку, як свою рідну. Зараз чоловік готує документи, щоб забрати Тетянку до нас, адже скоро у неї буде братик. Та і мама Тані не проти віддати дитину. Здається, вона тільки з полегшенням видихне… 

Чи змогли б ви прийняти чужу дитину як рідну? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector