Не дозволяйте дітям стати єдиним сенсом вашого життя

Якщо дитина стає єдиним сенсом життя для батьків, то це навряд чи закінчиться чимось хорошим. Таке ставлення може не лише негативно вплинути на розвиток малюка, але й зіпсувати його долю, завдати страждань і болю.

Мені стає сумно, коли я бачу матерів, які пожертвували собою заради своїх нащадків. Гіркота стає ще більшою, коли я зустрічаю тих дітей, заради яких було стільки зроблено.

Звертаюся до усіх батьків з одним проханням: знайдіть мету, захоплення, хобі та цілі у своєму житті. Не спрямовуйте увесь свій час, увагу й сили на опіку та догляд за дитиною. 

Дозвольте їм іти власним шляхом та робити свої помилки. Господь подбає про те, щоб їхня доля склалася належним чином. Вам не потрібно втручатися у цей процес.

Жінки, турбуйтеся про своїх чоловіків. Працюйте над вашими стосунками. Діти не будуть завжди поруч. Вони виростуть і поринуть у власні клопоти, а ви залишитеся вдвох. Покажіть малечі правильний зразок сімейний відносин, закладіть родинні цінності і станьте прикладом для наслідування.

За бажанням огорнути опікою свою дитину батьки забувають про себе, свої бажання, мрії та цілі. Між мамою й татом з’являться прірва непорозуміння, з якої віє холодом. Чим можуть закінчитися такі взаємини?

Якщо ви хочете, щоб у вас виросла щаслива дитина, то розпочніть із власного щастя. Полюбіть себе і отримуйте задоволення від кожного прожитого дня. Не варто відмовлятися від походу в ресторан, щоб оплатити дорого репетитора. Не варто нехтувати відпочинком, щоб у дитини був найкращий мобільний телефон.

Хіба може людина дарувати любов іншим, якщо вона не вміє любити самого себе?

Батьки, годі жертвувати собою заради дітей. Вони не мають бути сенсом вашого життя. Згодом ви пошкодуєте про це, але буде пізно. Дозвольте собі реалізовувати власні потреби,  а дитині – відчувати свободу дій і приймати особисті рішення. Так здобувається досвід і приходить життєва мудрість. 

На кінець наведу таке порівняння: батьки мають бути садівниками, які будуть вчасно підливати свій урожай, захищати його від шкідників, але не ховати від сонця. Це формула росту й розвитку, яка перетворює маленьку насінину на плодовиту рослину. 

А як ви вважаєте, чи повинні батьки жертвувати собою заради своїх дітей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector