Не кожній жінці можна знайти заміну: будьте обережні з тим, кого ображаєте

Одним із болючих випробувань є зрада близької людини. Вона руйнує вашу довіру, плює вам в душу, але ви продовжуєте терпіти таке ставлення.

Кожен сподівається на те, що його не обдурять і не обмануть. Всі хочуть щиро довіряти своїм рідним і прагнуть навіть не розглядати можливість бути об’єктом маніпуляцій. Однак не так легко пірнути в океан довіри і відпустити всі страхи.

Ваша сліпа віра буде тривати до того моменту, поки партнер не розіб’є вам серце.

Це боляче усвідомлювати. З такою інформацією важко жити. Вона торкається глибин вашої душі, бо ви щиро кохали і були готовими віддати все заради однієї людини. Натомість ваші старання ніхто не оцінив.

Ви впустили іншу людину у свою душу і показали їй усі свої вразливі сторони. Хіба може бути щось більш неприємним, ніж розчарування в особі, у якій ви до цього часу не сумнівалися?

Такий досвід змінює вас і ваш світогляд. Тепер ви по-іншому дивитеся на речі і ставитеся до людей з більшою обережністю. Зрада приносить не лише біль, але й руйнує зсередини. Комусь пощастить і він стане міцнішим, а хтось не витримає тиску і зламається. 

Потрібно усвідомити, що любов не завжди буває взаємною. Якщо ви добре ставитеся до партнера, то це ще не означає, що у відповідь отримаєте таке ж ставлення.

У цій ситуації є й позитивні сторони. Адже ви можете подякувати зрадникові за те, що він навчив вас цінувати самих себе. Так, вам довелося неодноразово терпіти приниження і страждання. Так, у якийсь момент ваша самооцінка досягла критично низької точки. Однак у вас вистачило сил і мудрості розірвати замкнуте коло і поставити свої пріоритети вище чужих бажань.

Ви не можете змиритися зі зрадою лише тому, що зіткнулися з різницею між очікуваннями і реальністю. Вам постійно обіцяли золоті гори і клялися у вічному кохання, а на ділі використали і викинули.

Прийміть цей урок для наступних життєвих ситуацій. Нові знання зможуть захистити вас від майбутніх болючих падінь. 

З часом ми бачимо хто є хто. Люди показують свої позитивні і негативні сторони. Після цього одні назавжди йдуть з нашого життя, а інші відкриваються для нас по-новому.

Досить витрачати свій час на тих людей, які цього не варті. Оточіть себе тими, хто зможе гідно вас оцінити. Не нехтуйте власним життя і благополуччям.

А як ви ставитеся до зрад?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: