Не варто нервувати! 6 порад для повного релаксу

Ці поради допоможуть знайти внутрішню рівновагу та зменшити відчуття тривоги. 

1. Навчися розуміти свої емоції

Емоційний інтелект є дуже важливим, але, на жаль, нас не вчать розрізняти емоції в дитинстві. Спробуйте зрозуміти, що змушує вас хвилюватися і чому так відбувається. Проаналізуйте наступні ситуації, які можуть трапитися, і чи дійсно вони настільки жахливі? Раціональне мислення допомагає вимкнути емоції, а коли в бій іде логіка, то переживанням немає місця. 

2. Зроби глибокий вдих (краще не один)

Дихальні вправи дійсно допомагають відновити духовну рівновагу. Глибокий видих та вдих допомагають організму отримати більше кисню та заспокоїтися.Коли ти починаєш нервувати, твоє дихання і пульс частішають. Якщо ти почнеш глибоко дихати, організм розуміє, що життю нічого не загрожує й він заспокоїться

3. Думай про сьогодення

Якщо очікування майбутнього призводить до відчуття нервозності, потрібно навчитися себе повертати до того, що відбувається саме зараз. Потрібно розуміти, що багатьом нашим страхам не судилося здійснитися, вони існують лише у нашій голові, так чи тоді варто заздалегідь переживати через це? В цей момент ти знаходишся в безпеці – це є найголовнішим.

4. Звертай увагу тільки на те, що можеш контролювати

Контроль – це основа нашого існування, на інстинктивному рівні ми прагнемо до контролю, адже коли ситуація в наших руках, ми можемо бути впевнені у власній безпеці. Намагайтеся хоча б ілюзорно переконати себе, що у вас все під контролем, таким методом можна значно зменшити занепокоєння, тривогу і навіть біль. Акцентуйте свою увагу на тих моментах, які ви можете моделювати.

5. Приймай рішення, навіть якщо зараз тобі це не подобається або не потрібно

Інколи емоції грають з нами у злий жарт, вони просто затуманюють розум і призводять до помилок. Саме тому потрібно вміти приймати рішення, навіть якщо вони незначні чи не настільки важливі. Під час цього процесу мозок намагається мислити раціонально, а й майбутньому це допоможе залишатися холоднокровними та логічними навіть в стресових ситуаціях.

6. Зупиняйся на оцінці «добре»

Потрібно припинити прагнути ідеалу й постійно гнатися за найкращими відгуками. Зрозумійте, що немає ідеальних батьків, чоловіків, дружин, працівників, інколи достатньо бути хорошим. Не намагайтеся довести всім, що ви найкращі, просто прийміть себе і зрозумійте, що ви унікальні.

Ви згодні з цими твердженнями? 

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector