Негативні риси кожного знака Зодіаку

Астрологи приділили багато часу, вивчаючи негативні звички Знаків Зодіаку, і прийшли до висновку, що вирішальним фактором стає не розташування зірок на небі.

Будь-які погані нахили беруть початок з позитивних рис. Негативний відтінок вони отримують тоді, коли їх стає занадто багато. Хазяйновитість перетворюється в скнарість, цілеспрямованість в упертість, авторитарність в деспотизм …

Астрологи приділили багато часу, вивчаючи негативні звички Знаків Зодіаку, і прийшли до висновку, що вирішальним фактором стає не розташування зірок на небі. Все залежить від ситуації. Значення має навіть історична епоха. Однак схильність до певних вад проглядається у кожного знака.

Овен легко дратується, здатний спалахнути в будь-яку хвилину немов сірник. Розлютившись, Овен довго не може заспокоїтися. Овен занадто честолюбний, і щоб домогтися поставленої мети готовий на багато що. Отримавши владу, нерідко стає справжнім деспотом.

Телець буває настільки наполегливий, що йде напролом, змітаючи все на своєму шляху. Він готовий багато працювати, і якщо має власну стратегію, рідко прислухається до порад. Всі складності воліє вирішувати поодинці. Тельці пам’ятають образи, і через тривалий період запросто пригадують їх, аж до руйнівних наслідків.

Близнюки зі своєю двоїстою натурою дуже нестабільні, схильні до змін думок і настроїв. Сьогоднішня похвала, вже завтра може обернутися лайкою. Не завжди добру службу послужать їх емоційність і прямолінійність, перетворившись в істерику зі звинуваченнями.

Рак схильний до обережності, і при найменшій небезпеці готовий сховатися. Страх часто грає злий жарт з Раком, змушуючи його нападати першим. Консерватизм Рака заважає йому бути новатором, проявляти свою індивідуальність і лідерські якості.

Лев любить підкреслити свої чесноти. Імпульсивність штовхає Лева на необдумані вчинки. А якщо на шляху з’являється суперник, Лев розправляється з ним безжально. Для просування своєї мети він готовий на все. Краще йому не переходити дорогу.

Діва, маючи аналітичні здібності, вміє і любить плести інтриги. Якщо Діва вирішить обумовити скласти компромат, вона настільки ретельно і обдумано зробить свою справу, що відмитися після її обмови буде дуже складно. Для розважливого кар’єрного росту Діва не гребує будь-якими плітками і чутками.

Терези схильні до жадібності. Якщо Терези з самого дитинства не направити в потрібне русло, і не поставити правильні орієнтири, то вони можуть присвятити все життя безцільному накопиченню.

Терези ідеалісти, намагаються все зробити добре, всьому дати оцінку, але якщо вирішать знайти ваду, зроблять з мухи слона.

Скорпіон суворий до ворогів і завжди готовий з ними розправитися. А пристрасть до інтриг здатна підштовхнути до неординарних вчинків. Скорпіон злопам’ятний. Здатний роками зберігати образу, виношувати план помсти, а коли вважатиме, що прийшов вдалий момент, несподівано зробить напад.

Стрілець не може перебувати в загальноприйнятих рамках, виходить з-під контролю, шукає незалежності. Коли життєвого досвіду і освіти не вистачає, для досягнення благих цілей, запросто починає грати в брудні ігри.

Стрілець завжди будує плани на майбутнє, іноді забуваючи про сьогоденняУ гонитві за світлим завтра, гальмує себе і всіх хто поруч сьогодні.

Козеріг амбітний. Не розкриває свої карти, завжди має козир в руках. Важко зрозуміти про що думає Козеріг, і це робить його небезпечним. Притаманна підступність не завжди може тримати в узді. Якщо Козерогу перейти дорогу, він буде мстити, використовуючи всі відомі способи.

Водолій свій гострий розум може направити як в позитивне русло, так і в негативне. Те середовище, в якому виросла і отримала виховання дитина багато в чому вирішує її майбутнє.

Водолій не любить критику, завжди хоче бути правим. Повіривши у свою перевагу, дивиться зверхньо і відштовхує друзів.

Риби більшу частину життя перебувають в райдужних мріях, погано розуміючи земні потреби матеріалістів. Риби пливуть за течією, мало замислюючись про необхідність вирішувати якісь питання. Вони чекають що все вирішиться само собою.

Які недоліки притаманні вашому знаку Зодіаку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: