Неймовірне перевтілення! Молода дівчина схудла на десятки кілограмів та своїм прикладом показала, що все можливо

Радимо прочитати статтю про молоду дівчину Кетті, яка змінила своє життя самотужки. 

Ще з дитинства дівчину постійно ображали всі друзі та однокласники, причина – зайва вага. Тому у неї виникло багато комплексів, низька самооцінка та вона навіть соромилася виходити на вулицю. Боялася, що всі знову будуть з неї насміхатися та кепкувати. 

Однак, поштовхом до кардинальних змін стала трагедія у родині. Річ у тому, що дідусь Кетті мав серйозні проблеми зі здоров’ям через надмірну вагу. Але чоловік не хотів боротися, тому його швидко не стало на цьому світі. Тільки тоді Кетті усвідомила, що така доля може спіткати її також. Дівчина дуже любила свого покійного дідуся та пообіцяла, що зміниться заради нього. 

Вона обмежила свій раціон харчування. Замість звичної вечері у вигляді фастфуду, готувала корисну їжу. Також записалася у спортивний зал та навіть вступила у спеціальну спільноту, де люди боролися з такою ж проблемою. День за днем дівчина втрачала зайві кілограми та впевнено йшла до своєї мети. 

Ось так зараз виглядає Кетті. Просто приголомшливе перевтілення!

Дівчина розповідає, що зараз вона допомагає іншим людям худнути. Адже знає, як часом важко самотужки долати таку проблему.

А ви погоджуєтеся з такою думкою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector