Неочікуваний спосіб використання старого мила

Сучасні засоби для обробки рослин в саду не обходяться без хімії. Здавалось би, ми вирощуємо овочі та фрукти у себе на ділянці, щоб споживати винятково натуральне. А складається все протилежним чином. Не впадайте у відчай. Адже вам більше не доведеться обприскувати вашу городину хімією. І відмінною альтернативою стане звичайне господарське мило!

Готуємо засіб від шкідників

Щоб позбутись шкідників та вберегти рослини від захворювань, знадобиться лише кілька підручних засобів.

Що знадобиться?

  • кілька шматків мила;
  • тканина;
  • ніж;
  • степлер;
  • дерев’яні кілки.

Хід роботи

Нарізаємо мило великими шматками і розкладаємо їх по тканинних мішечках. Закріплюємо мішечки за допомогою степлера – отвір залишаємо “на провітрювання”. Розміщуємо по саду дерев’яні кілки, а на них – мішечки із милом. Залишки мила можна посипати на грунт, для додаткового захисту.

У чому полягає дія мила? Його різкий запах буквально таки відлякує шкідників. І після поливу чи дощу ефект не змусить на себе чекати.

Важливо: необхідно повторювати цю процедуру регулярно. Оскільки з часом ефект ослаблюється. Підійде також ароматизоване мило, але від нього дія буде не настільки помітною. І, що найважливіше, такий спосіб аж ніяк не шкодить здоров’ю та природі. І нехай ваша городина буде і справді органічною!

А як боретесь зі шкідниками ви?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector